Video: kā reaģēja Grigaļa bērni, ieraugot, ka zem Planētas maskas slēpjas viņu tētis

17 komentāri
Video: kā reaģēja Grigaļa bērni, ieraugot, ka zem Planētas maskas slēpjas viņu tētis
PUBLICITĀTES FOTO

Svētdienas, 25. aprīļa, vakarā muzikālajā šovā “Balss maskā” tika atmaskota kārtējā latviešu slavenība – zem Planētas maskas slēpās TV personība un radio balss Māris Grigalis. Nu viņš sociālajos tīklos publicējis košu video, kurā iemūžināta Grigaļa bērnu reakcija brīdī, kad viņš TV ekrānā novilka Planētas masku.

Jau astoto nedēļu šova “Balss maskā” detektīvi un skatītāji šķetināja vienu no rūpīgāk glabātajiem noslēpumiem Latvijas šovbiznesā – kas slēpjas zem maskām, un vienu soli pirms pusfināla detektīvi lēma, ka maska jānoņem Planētai – zem šīs maskas slēpās Māris Grigalis.

Kā pēc atmaskošanas Grigalis atzina raidījumā “900 sekundes”, par viņa piedalīšanos “Balss maskā” vienīgā no ģimenes zinājusi sieva Zane. “Ja es atklāšu, ka es esmu Planēta, tad viss bērnudārzs runās,” to, kas šis noslēpums rūpīgi glabāts no bērniem, norādīja Māris.

Atmaskotais Grigalis atklāj triku, kā šova laikā apvedis ap stūri daudzus

Nedēļas sākumā Grigalis savā “Instagram” blogā publicējis sirsnīgu video, kurā uzfilmēts “Balss maskā” astotā raidījuma noslēgums svētdienas vakarā, saviem atbalstītājiem atklājot, kāda bijusi viņa bērnu pirmā reakcija, uzzinot, ka zem šova maskas slēpjas viņu tētis.

“Tas bij’ noslēpumainākais un neaizmirstamais brīdis, kad mana ģimene to uzzināja,” video komentē Grigalis. Un dēliem pārsteigums bijis patiesi varens.

Šova “Balss maskā” pusfināls gaidāms jau šonedēļ – svētdien, 2. maijā, plkst. 20.00 TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3!

17 komentāri