tv3.lv

"Vienmēr izvēlos dāmas ar lieliskiem ārējiem dotumiem." Mīlas šova Mārtiņš par sievietēm

Šova “Nākamā pietura: Mīlestība” viens no klusākajiem dalībniekiem bija Mārtiņš, kurš šova partnerei Lienei veltīja vien pāris vārdu. Sieviete novērtēja viņa patiesumu, ekstrēmo dabu, bet nebija gatava nekam vairāk – tikai draudzībai. Mārtiņš atklāj, kādu sievieti meklē, kā arī aizdomājas par neveiksmēm privātajā dzīvē.

2021. gada 31. martā 11:00

Sarunā ar portālu Skaties.lv Mārtiņš atklāj, ka piedalījies šovā, jo vēlējies pamēģināt ko jaunu. Iepazīšanās portālos viņam nav izdevies tikt pie otrās pusītes, jo vairums meklē finansiālu palīdzību, tad viņš izlēmis izmēģināt laimi šovā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ikviens cilvēks ir vismaz vienas sarunas vērts.” Mīlas šova Liene par randiņa partneri Mārtiņu

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Mārtiņš Lienei teicis NĒ, jo bijis godīgs. Viņš nav vēlējies izbojāt savu vai šova partneres romantisko vakaru.

Sevi raidījumā jaunais vīrietis raksturo, kā pārāk klusu un nerunīgu.

“Par Lieni izteicos, ka viņa ir pārāk skaista, lai kas sanāktu, vadoties pēc pieredzes un dzīves situācijām, kuras bijušas, kad ar mani atsakās iet uz randiņiem vai sarakstīties. Es vienmēr izvēlos dāmas ar lieliskiem ārējiem dotumiem,” tā Mārtiņš.

Pēc šova Mārtiņš un Liene nav kontaktējušies, viņš sevi sauc par brīvu vīrieti jau divus gadus.

Parasti ar meitenēm šova dalībnieks iepazīstas “Tinder” vai “Badoo”, bet pagaidām visas iepazīšanās ir neveiksmīgas un nav novedušas pie attiecībām.

Mārtiņš sevi sauc par greizsirdīgu vīrieti, kuram nepatīk dalīties ar citiem, tāpēc viņam arī nepatīk vienas nakts sakari.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Runājot par neveiksmēm mīlestībā, Mārtiņš vēl nav sapratis, vai vaina ir viņā vai arī viņš neprot komunicēt ar sievietēm. Vīrietis arī neprot paklusēt, redzot, ka otrā pusīte liekuļo, iespējams, neveiksmēs vainojams pārlieku lielais tiešums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā trakāko lietu, kas darīta mīlestības vārdā, Mārtiņš nosauc pārvākšanos no dzimtās pilsētas uz Vidzemi.

Mārtiņš neizvēlas pirmo pretimnācēju, lai veidotu attiecības un kliedētu vientulību. Viņš nevēlas ar kādu kopā dzīvot tikai dzīvošanas pēc, bet gan grib mīlēt un saņemt mīlestību pretī.

Sieviešu dēļ vīrietis neskumst, viņš apzinās, ka pienāks laiks un uzradīsies viņa īstā. Salauzta sirds netiek slīcināta alkoholā, alkohols Mārtiņam nav aktuāls.

“Vēlos ne pārāk tievu vai apaļīgu, normālu sievieti ar īsiem matiem,” tā Mārtiņš.

Par saviem hobijiem šova dalībnieks nosauc makšķerēšanu, riteņbraukšanas, ziemas prieku baudīšanu. Mārtiņš vēlas, lai sievietei patīk braukt ar velosipēdu, slidot un pastaigāties, lai ir lietas, kuras darīt kopā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm