tv3.lv

Viņai vēl nekad nav bijušas attiecības! Iekārotākā ”Mīlas kruīza” dalībniece – Estere

Uz “Mīlas kruīza” klāja izveidojusies saspringta situācija – uzreiz trim puišiem iepatikusies viena un tā pati meitene – 19 gadus vecā Estere Bušmane. Sarunā ar Skaties.lv Estere atklāj negaidītus jaunumus – ja “Mīlas kruīzā” izdosies atrast puisi, šīs būs viņas pirmās attiecības!

2018. gada 15. martā 9:08

“Izdomāju noriskēt un pieteikties – kā būs, tā būs,” Skaties.lv atklāj 19 gadus jaunā Estere, neslēpjot, ka šis nav viņas pirmais mēģinājums ielauzties šovbiznesā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Beidzot tas izdevies, turklāt ar vērienu – Esteri par savu simpātiju pirmajā vakarā izvēlējās trīs no pieciem kruīza puišiem! Un Estere neslēpj – visi viņai simpatizē!

“Viņi atstāja man grūtu izvēli. Redzēs, kā būs tālāk,” smaida Estere. Viņa pati gan vēl neesot bijusi noskatījusi nevienu, un tieši tāpēc bijis sarežģīti saprast, kurš no trim vislabākais. Galu galā viņa izlēmusi dot iespēju Sergejam, kurš gan par viņu ir 15 gadus vecāks.

Jebkurā gadījumā – Estere “Mīlas kruīzu” uzsāk cerību pilna. “Zināju, ka uz kruīza kuģa būs forši, bet negaidīju, ka būs tik superīgi. Šī ir pirmā reize, kad kuģoju, un tas man ir liels piedzīvojums,” tā klāja iekārotākā meitene, kura nav bijusi ari Stokholmā.

“Tā kā man ir tikai 19 gadi, man vēl nav bijušas attiecības. Veltu daudz laika skolai un visam pārējam, tāpēc nav sanācis. Un tāpēc varbūt arī pieteicos “Mīlas kruīzam”.

Estere nāk no Engures puses, bet nu jau kādu laiku mācās Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā.

“Mani hobiji ir aktiermāksla, vienmēr esmu gribējusi kaut kur piedalīties, filmēties,” neslēpj puišu favorīte.

Bet uz ko Estere gatava “Mīlas kruīzā”, lai nepieviltu puišu cerības? Skaistule koķeti smaida – pagaidām neatklāšot savus trumpjus! “Iespējams, būtu gatava skūpstam. Kam vairāk gan nē. Vismaz pagaidām,” ķiķina Estere.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ceru, ka šovakar vairāk iepazīšu visus puišus. Ja tiešām “Mīlas kruīzā” izdosies kādu atrast, tās būs manas pirmās attiecības.

Grūti iztēloties, kādu puisi es gribētu. Man nav konkrētu prasību,” gatava mesties nezināmajā ir Estere.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm