tv3.lv

"Viņš katru manu dienu padara par labāko dzīvē!" Mīlas šova Laura uzsākusi savas pirmās attiecības

Mīlestību šovā “Nākamā pietura: Mīlestība” cenšas atrast arī tik tikko pilngadību sasnieguši jaunieši. 20 gadus vecā Laura devās uz randiņu ar 18 gadus veco Uģi, bet ātri vien saprata, ka nekas neizdosies – puisis vēl bauda dzīvi un nedomā par nākotni, bet Laura jau realizē savus sapņus un ieceres. Pēc šova jaunietei izdevies satikt nosvērtu, gudru, inteliģentu puisi un iemīlēties.

2021. gada 22. aprīlī 17:00

Sarunā ar portālu Skaties.lv Laura neslēpj, ka pati nav pieteikusies šovam “Nākamā pietura: Mīlestība”, viņu pieteikusi draudzene.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Parasti raidījuma dalībniece ar pretējo dzimumu iepazīstas dzīvē, tas viņai padodas un Laura ir par veco labo iepazīšanās veidu, ne aplikācijām.

Laura ir 20 gadus veca un sevi sauc par nopietnu sievieti, viņai patīk tādai būt, domāt par nākotni un daudz strādāt pie tā, lai viss izdotos. Tāpēc viņa uzskata, ka jau tik agrā vecumā ir iespējams atrast īsto un kopā nodzīvot visu dzīvi.

“Protams, ir iespējamība, ka neizdosies, bet tas nav nekas slikts, no visa mācos un analizēju. Uzskatu, ka katram no mums ir lemts satikt otro pusīti, ir tikai jāsagaida īstais moments,” smaida Laura.

Šova dalībnieces tuvinieki rada viņai piemēru par veiksmīgām attiecībām, jo ir kopā jau daudzus gadus un joprojām skatās viens uz otru ar mīlas pilniem skatieniem. Laura ir redzējusi patiesu mīlestību un nedomā samierināties ar ko mazāk.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

“Mīlestība ir burvīgākā emocija. Sajūtas, kuras dotas cilvēkam – mīlēt un būt mīlētam, ir lieliskas. Mīlestība ir ārkārtīgi spēcīgs vārds, mīlestība nāk ar gadiem. Patiesi mīlēt var tikai vienu reizi,” savas domas izpauž Laura.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova partnerim Uģim Laura teikusi stingru NĒ, jo nav bijusi ne “dzirkstele”, ne labs pirmais iespaids.

Par izvēles veikšanu Laura saka, ka viss ir gaužam vienkārši – patika, saki JĀ, nepatika, saki NĒ, ir šaubas, padomā!

“Mēs nesazināmies. Cilvēks ir ļoti šauri domājošs, arī draudzīgas attiecības veidoju tad, kad cilvēkam ir līdzīga domāšana manai. Kad otrs zina, ko vēlas un ir ar savu viedokli, kuru spēj argumentēt,” skaidro Laura.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Laura viena bijusi līdz pat 19 gadu vecumam, bet pēc šova iepazinusies ar ļoti foršu puisi un nu ir savās pirmajās attiecībās. Jauniete priecājas, ka viņas puisis katru viņas dienu padara par labāko dzīvē.

Viss, kas jaunietei nepieciešams, lai romantisks randiņš būtu izdevies godam ir jūra, vīns, pleds un džezs.

“Savā partnerī vēlos redzēt mērķtiecību, vēlmi augt – būt labākajam. Puisim ir jābūt ar labu humora izjūtu, romantiskam, jaukam, ambiciozam. Nevēlos sev blakus redzēt slinku puisi, bez mērķiem, ar vājiem uzskatiem par dzīvi,” tā Laura.

Arī izskats jaunietei ir būtisks, kā nekā, satiekot cilvēku, pirmo pamanām izskatu, beigu beigās izskats ir tikpat būtisks, cik cilvēka individualitāte, personība.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lielāko daļu no sava laika Laura pavada mācoties, bet kā hobiju, sirdslietu viņa nosauc volejbolu. Spēlējot, viņa aizmirst par visām problēmām. Patīk arī ceļot, dejot, lasīt grāmatas un aktīvi atpūsties.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm