tv3.lv

18. novembrī Diāna Paško svin dzimšanas dienu! Kāpēc dziedātājai jubilejas sagādā skumjas?

18. novembrī “X Faktora” zvaigzne Diāna Paško svin dzimšanas dienu. Dziedātāja lepojas, ka piedzimusi valsts svētkos, tas tikai rada papildus pacilātības sajūtu.

2019. gada 18. novembrī 10:37

Sarunā ar portālu Skaties.lv Diāna atklāj, ka pagājušajā gadā nav vēlējusies svinēt jubileju, bet draugi piezvanījuši un pateikuši, ka vēlas viņu apsveikt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Sajūtu, ka no manas nākamās uzstāšanās gaida ļoti daudz!” Diāna Paško par pašai sev uzlikto latiņu

Dziedātājai izdevies rezervēt galdiņu vienā no Vecrīgas restorāniem un iepriecināt draugus ar kopā būšanu un vakariņām.

Arī šogad mūziķe plāno satikt draugus un kopā nosvinēt dzimšanas dienu. Neko īpašu viņa neplāno, jo jau otrdien jāatgriežas ritmā un jāgatavojas nākamajai tiešraidei!

“Man dzimšanas dienas ir skumji svētki, vienmēr analizēju, ko esmu sasniegusi, ko neesmu. Šogad ir izņēmums, jo turpinu, dzīvot atsevišķi no vecākiem, koncertēju ar grupu un piedalos “X Faktorā”. Saka – kā sagaidīsi, tā aizvadīsi! Man nav iebildumu, lai turpinās tikpat radošs režīms,” smaida Diāna.

Diāna pati sev dzimšanas dienā uzdāvināja iespēju izgulēties. Tiesa gan neizdevās nogulēt līdz vienpadsmitiem dienā, kā bija plānots, jo ir izveidojies ritms un viņa ceļas agri.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tā kā Diāna nemīl vienkārši vāļāties pa gultu, tad agrais rīts deva iespēju iedzert kafiju un atbildēt atbalstītājiem.

Diāna Paško neslēpj, ka ir introverta – skatuve ir iespēja pārvarēt noslēgtību

“Vienmēr atceros sevi bērnībā, domāju, ja uzrakstītu kādam, kurš mani iedvesmo, es vēlētos saņemt atbildi, tāpēc arī vienmēr atrodu laiku, lai atbildētu. Ņemt patīk visiem, bet dot pretī, ne vienmēr,” aizdomājas Diāna.

Diāna uzsver, ka ir Rīgas fane, viņai telefonā ekrāna tapete ir brāļa fotogrāfija, kura nereti tiek nomainīta pret kādu Rīgas skatu.

Redzot, kā tūristi staigā un skatās jūgendstila ēkas, Diānu pārņem patīkamas sajūtas. Dziedātājai patīk, ka var sevi asociēt ar Rīgu, ar Latviju. Fakts, ka Rīga ir liela pilsēta, bet ne megapole, ļauj dziedātājai justies omulīgi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Smejos, ka esmu tikpat neatkarīga, kā Latvija. Draugi man parasti novēl palikt tikpat neatkarīgai, kā valsts, dažreiz negribas būt tik neatkarīgai, bet palaist “grožus” vaļīgāk, bet neprotu tā,” nosaka Diāna.

Diāna ir minimālisma piekritēja, to zina arī draugi, kuri dāvina atbilstošas dāvanas. Pirms gada draugs uzdāvināja sudraba saspraudi Latvijas formā, kurā attēloti dzelzceļa ceļi.

Pati šova dalībniece sev iegādājusies mazu, akurātu sirsniņas piespraudi, kurā arī redzams karogs.

Skolas laikā viņa nēsājusi karoga lentītes, nu izvēlas citas rotaslietas, kurās redzama Latvija, kā nekā lentītes nolietojas, var pazust un tas ir skumji.

“X Faktora” dalībniece Diāna Paško: Joprojām esmu procesā, lai pieņemtu sevi un savu balss tembru

“Reiz draugs uzdāvināja “patriotu komplektu” – maisiņu uz kura attēlota Rīga, bet pašā maisiņā atradās valsts karodziņi un rokassprādzītes. Nebija jādomā dzimšanas dienai temats, vai krāsas – viss bija skaidrs,” priecājas Diāna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Diāna ir laimīga, ka dzimšanas dienā nav jādomā izklaides programma – “Staro Rīga”, dažādi svētku pasākumi un salūts jau ir nodrošināts!

Dziedātājas mamma atceras, ka Diānai, dzimstot, viss dzemdību nams svinējis svētkus un medicīnas personāls smiedamies teicis, kāpēc viņa dzemdē tieši svētkos, kad visi vēlas svinēt? Pēc tam jau visi priecājušies, ka patriotiskajos svētkos pasaulē nākusi veselīga meitenīte.

“Kopš sevi atceros vienmēr kopā ar ģimeni gājām skatīties salūtu. Patīk tā sajūta – gatavošanās, iešana, gaidīšana. Lieliska iespēja ģimenei pabūt kopā, apmeklēt pasākumu, mums tā ir ģimenes tradīcija. Veids kā kopā kvalitatīvi pavadīt laiku un būt vienotiem ar tautu, valsti,” nobeidz Diāna.

Skaties.lv sveic Diānu 24 dzimšanas dienā un novēl kvēlāko sapņu piepildījumu!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm