tv3.lv

Adriana Miglāne atklāj, ka viņas dzīve nebūt nav tik ideāla, kā visi domā

Jaunā dziedātāja Adriana Miglāne daudz domājusi par to, kas notiek mūsdienās, kas tagad modē. Māksliniece apzinās, ka stilīgi ir būt “Bārbijai”, bet tas liek aizdomāties par to, kur pazūd viss patiesais?

2019. gada 29. janvārī 11:13

Pārdomu ierakstu Adriana publiskojusi sociālajā tīklā “Instagram” un neslēpj, ka fotogrāfijā, zem kuras ievietots ieraksts, viņa redzama bez kosmētikas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bilde publiskota apzināti, lai parādītu atbalstītājiem to, kāda viņa ir ikdienā.

“Esmu parasta meitene, kura nāk no ļoti vienkāršas ģimenes. Daudzi varbūt domā, kāpēc es vispār to stāstu? Stāstu to tāpēc, ka gribu, lai iepazīstat mani “pa īstam”, nevis caur “Instagram” bildēm,” raksta Adriana.

 

View this post on Instagram

 

Es daudz domāju par visu , kas notiek mūsdienās un kas tagad ir “trendā” Varbūt kāds šo garo penteri lasīs, kāds nē, bet es gribu būt atklāta pati pret sevi un jums! Jā, bildē man nav makeup un to noteikti jau pamanījāt, bet ziniet kāpēc es šo bildi publicēju? Jo es tāda esmu ikdienā! Es esmu pilnīgi vienkārša meitene , kas nāk no ļoti vienkāršas ģimenes. Daudzi varbūt domā “kāpēc Tu vispār to stāsti?” Es stāstu to tāpēc , ka es gribu , lai jūs mani iepazīstat pa ĪSTAM, nevis caur instagrama bildēm. Protams, man patīk pucēties , man patīk labi izskatīties , kā jau katrai meitenei, bet ziniet tagad modē ir būt “Bārbijai” , kur pazūd viss patiesais? Arī es noteikti liekos jums vienmēr tik laimīga , priecīga , man ir ideāla dzīve un tā tālāk – TĀ NAV. Es esmu gājusi tik daudz kam cauri , es esmu izaugusi no nekā. Man mazās klasītēs nebija stilīgas drēbes vai pilna kabata ar kabatsnaudu, mani arī apcēla. Raudāju , skrēju uz mājām , mammai teicu , ka neiešu uz skolu. Uhh, kas vēl tik nav piedzīvots, kopš pazaudējām tēti. BET…. Es katru vakaru lūdzos Dievam, kaut beidzot paliktu labāk. Man palika labak, jo es sapratu vienu ļoti svarīgu lietu. Viņa dāvana man – mūzika. Es maza sēdēju un sapņoju par X-faktoru ( tas piepildījās ) sapņoju par daudzām lietām un mani sapņi, manas lūgšanas ir uzklausītas! Es nekad nebūtu tāds cilvēks , ja man nebūtu tik grūti gājis. Es zinu, ka katram no jums ir savs stāsts , savas bailes, savas sāpes utt. Tikai cilvēki par to baidās runāt , jo ko gan par mani padomās? Es šoreiz nedomāju par to , ko jūs par mani padomāsiet , es domāju par to , ko sen jau gribēju izdarīt. Es esmu tik ļoti sapratusi , ka Dievs Tev dod to , kad Tev tas ir vajadzīgs , nevis tad kad Tu to gribi! Bet viena lieta , ko es jums gribu pateikt no sirds- PALDIES. Es cenšos. Es mēģinu. Es krāju pieredzi. Paldies, ka jūs man esat , paldies , ka atbalstat , paldies! Ja es varētu , es piepildītu katra cilvēka vēlēšanas , izdzēstu visas sāpes. (Lai gan arī sāpes padara mūs stiprākus) PALDIES! Arī par to , ka izlasīji šo! Un skaistam noslēgumam – matiņi man sapucēti @lesalonriga ❤️

A post shared by Adriana Miglāne (@adrianamiglane) on

Dziedātāja neslēpj, ka arī viņai patīk pucēties, patīk labi izskatīties kā jau jebkurai meitenei. Redzot, ka modē ir būt “Bārbijai” Adriana aizdomājas par to, kur pazūd viss patiesais?

Māksliniece domā, ka atbalstītājiem viņa vienmēr liekas laimīga, priecīga, ka viņai ir ideāla dzīve, bet tā nav.

Mūziķe ir izgājusi cauri daudzām lietām, izaugusi no nekā. Mazajās klasītēs viņai nav bijušas stilīgas drēbes, pilna kabata ar naudu, viņu par to apcēluši.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Raudāju, skrēju uz mājām, mammai teicu, ka neiešu uz skolu. Kas tik vēl nav piedzīvots, kopš pazaudējām tēti. Katru vakaru lūdzos Dievam, kaut beidzot paliktu labāk. Man palika labāk, jo es sapratu vienu ļoti svarīgu lietu. Viņa dāvana man ir mūzika,” atbalstītājus informē Adriana.

Maziņa dziedātāja sapņojusi par “X Faktoru”, sapnis piepildījies, sapņojusi par daudzām citām lietām, viņas sapņi un lūgšanas ir uzklausītas.

Adriana apzinās, ka nebūtu tāds cilvēks, kāda viņa ir, ja dzīvē nebūtu tik grūti gājis. Dziedātāja zina, ka katram ir savs stāsts, savas bailes un savas sāpes.

Adrianai Miglānei izpaliks 1. septembra svētki – dziedātāja skolosies tālmācībā

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Cilvēki par to baidās runāt, jo, ko gan par viņiem padomās! Es nedomāju par to, ko jūs par mani padomāsiet, es domāju par to, ko sen jau gribēju izdarīt. Esmu sapratusi, ka Dievs tev dod, kad tev tas ir vajadzīgs, nevis tad, kad tu to gribi! ” tā Adriana.

Dziedātāja cenšas, mēģina, krāj pieredzi. Ja viņa varētu, tad piepildītu katra cilvēka vēlēšanās, izdzēstu visas sāpes, lai gan sāpes padara cilvēku stiprāku.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm