tv3.lv

"Aijas NĒ mani salauza. Viss tas, uz ko cerēju, aizlidoja vienā mirklī." Diona Liepiņa komentē histērisko raudāšanu

Pirmajā “krēslu izaicinājumā” viena no spilgtākajām jaunajām dziedātājam bija Diona Liepiņa. Ikviens atceras jaunietes enerģiju uz skatuves un nespēju valdīt pār emocijām. Diona skaidro, ko viņai nozīmējusi iespēja iekļūt šovā un kāpēc nav spējusi kontrolēt emocijas.

2019. gada 15. oktobrī 12:23

Sarunā ar portālu Skaties.lv Diona stāsta, ka, vērtējot savu uzstāšanos “krēslu izaicinājumā”, viņa redz, ka šī bijusi reize, kad viņa varējusi nodziedāt labāk, bijušas pāris šķības notiņas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Diona Liepiņa nespēj savaldīt emocijas un sāk histeriski raudāt

“Uztraukums ieņēma lielu lomu, jo bija situācija, ka tieši pirms sava priekšnesuma, kad devāmies skatuves virzienā, es sāku raudāt. Jā, jau pirms uzstāšanās izplūdu asarās. Spriedze bija ļoti liela,” tā Diona.

Jauniete stāsta, ka bijis emocionāli grūti sēdēt aizkulisēs, vērot pretiniekus, kuri ir arī draugi, tāpēc pārdzīvojusi arī par konkurentu neveiksmēm, šķībajām notiņām vai nenosēdēšanu krēslā.

Diona pieļauj, ka uz krēsla viņai neizdevās tikt dziesmas izvēles dēļ. Izvēlētajā hitā viņa vairāk parādījusi to, cik daudz viņai ir enerģijas un to, cik brīvi var uzvesties uz skatuves. Toties vokāli viņa nav varējusi tik ļoti izpausties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Iespējams, tāpēc arī Aija baidījās dot krēslu. Runājot par žūrijas komentāriem, man ir sajūta, ka jau pirms uzstāšanās viņi nevēlējās man dot krēslu. Komentāri bija pozitīvi, bet ar tādu šaubu sajūtu – ka iespējams, viņai krēslu nedosim. Tomēr turpināju uzklausīt un cerēt uz labāko,” skaidro Diona.

Diona Liepiņa pārsteidz šova žūriju ar jodelēšanas prasmi

Izdzirdot Aijas vārdus, ka viņa tomēr neriskēs un nedos krēslu, Diona saprata, ka emocijas nevarēs noslēpt un izplūda asarās. Iekšēji viss “vārijās”.

“Doma, ka citi ir labāki par mani, kuri jau ir tikuši uz krēsla, mani iekšēji “izēda”. Kā jau teicu, es tam biju ļoti nopietni piegājusi. Nebiju pat pieļāvusi tādu domu, ka nedabūšu krēslu, iespējams, tādēļ tas bija vēl lielāks trieciens. Es vēlējos vienkārši nokrist un raudāt. Man nebija spēka,” sajūtas komentē Diona.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Diona jutās pievilta, viņu pārņēma sajūta, ka viņa, pievīlusi savus atbalstītājus, galvenokārt sevi pašu.

Emocijas dziedātāja nav spējusi savaldīt, jo ir patiess un emocionāls cilvēks, galveno lomu ieņēma doma, ka viņa tiks uz krēsla.

“”X Faktors” ir sava veida sapnis. Vēlējos turpināt iemācīties ko jaunu un uzkrāt pieredzi, bet Aijas NĒ mani salauza. Viss tas, uz ko cerēju, aizlidoja vienā momentā. Nespēju to aptvert. Tas bija trieciens,” tā Diona.

Diona mēģinās šovā iekļūt nākamajā sezonā, viņa mīl skatuvi, mīl dziedāt, mīl saņemt emocijas un novērtējumu no skatītājiem.

“Gūstu vienreizēju sajūtu, atrodoties publikas priekšā! Turpmākie plāni saistībā ar mūziku noteikti ir! Līdz gada beigām ir doma izlaist savu pirmo singlu. Es turpināšu komponēt dziesmas! Iedvesma ir mans draugs!” nobeidz Diona.

Diona ir pateicīga saviem atbalstītājiem, kuri viņu atbalsta un tic viņas spējām. Tas ir viens no dzinuļiem, kas neļauj padoties. Dziedātāja domā, ka ir šeit ar kādu īpašu sūtījumu no debesīm, ar saviem mērķiem, kurus jāpiepilda. Padoties – nevar!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm