"Aizvedīšu brāli skaistā ceļojumā, bet pārējais paliks krājkasē." Grēta Grantiņa atklāj, kā tērēs 10 000 eiro

2021. gada 17. decembrī 15:27

12. decembrī noslēdzās šova “X Faktors” ceturtā sezona, kura uzvaras laurus plūca Grēta Grantiņa. Kopš uzvaras ir pagājusi teju nedēļa, bet Grēta joprojām nespēj noticēt, ka tas viss noticis ar viņu. Dziedātāja pastāsta, ko sagaida no “Universal Music” un atklāj, ko iesāks ar 10 000 eiro.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Grēta atklāj, ka uzvaras mirklī centusies izbaudīt katru sekundi, katru apskāvienu, momentu, kad krita konfeti lietus. Arī gandrīz nedēļu pēc uzvaras, aizverot acis, viņa sajūt konfeti lietu uz sejas un ikvienu apskāvienu.

“X Faktora” finālā uzvaras laurus plūc Grēta Grantiņa

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ciems vai galvaspilsēta – nav būtiski! Grēta Grantiņa ir droša, ka sapņi piepildās paveikto darbu, ne dzīvesvietas ietekmē

Ja citi dalībnieki Skaties.lv atklāja, ka apzinājušies, ka uzvarēs Grēta, tad pati dziedātāja to neesot jutusi, jo visi trīs finālisti bijuši tik atšķirīgi mūzikā.

Grētai vēl arvien liekas, ka visa fināla diena un vakars bija kā skaista filma. Lai vai kā viņa censtos apzināties to, kas ir noticis, ķermenis vēl nespēj saprast, jo šovā viņi bija “ierauti” divus mēnešus diendienā.

“Nekad nedomāju, ka man būs iespēja izdzīvot tik skaistu piedzīvojumu, kurā iepazīšos ar tik talantīgiem cilvēkiem, satikšu domubiedrus un kur nu vēl atradīšu jaunus draugus,” smaida Grēta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā spilgtāko momentu šovā “X Faktora” uzvarētāja nosauc trešo tiešraidi un dziesmu “Proud Mary”, kad pēc uzstāšanās ieraudzījusi žūrijas reakciju, tad viņa sapratusi, ka ir piepildījusi savu vēlēšanos, un, pirmo reizi dejojusi uz lielās skatuves, turklāt veiksmīgi.

Runājot par 10 000 eiro, Grēta neslēpj, ka gandrīz visa naudiņa paliks viņas krājkasē, lai viņa to varētu izmantot vajadzīgajā brīdī. Laimestu dziedātāja tērēs apdomīgi, izvērtējot iespējas.

“Tu esi gatava, tev vajag tikai iespēju.” Grētas Grantiņas superfināla uzstāšanās pārliecina mentorus

“Aizvedīšu mazo brāli skaistā ceļojumā, ko viņam jau sen apsolīju, bet pārējais paliks neskarts,” Grēta par laimesta tērēšanu.

Mūziķe pagaidām nezina, kā veiksies darbos ar “Universal Music”, viņa nespēj vēl spriest, kā līgums mainīs dzīvi, bet šova uzvarētāja ir droša, ja pietiekami strādās, tad līgums būs milzīgs atbalsts, tieši tas, kas viņai vajadzīgs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tādu konkrētu, viennozīmīgu plānu mūzikā man nav, ir vairākas idejas, ar ko gribu sākt, bet, kuru no tām īstenošu, to gan vēl nezinu. Man noteikti vajadzēs domubiedrus, kuri spēs dot idejas un cilvēkus, kuri mani iedvesmos, lai radītu savas dziesmas,” tā Grēta.

Atbalstītājiem Grēta saka lielu paldies par ļaušanu piepildīt sapņus un ticību, ka viņa spēs visu izdarīt līdz galam.

“Tas ir vājprātīgi jauki, ka cilvēki iet pa ielu un man pasmaida vai parāda īkšķīti. Mazliet apmulstu, bet tas dod tādu prieku,” smaida Grēta.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Skaties, kā dzimst jaunas zvaigznes – vērienīgākais muzikālais šovs Latvijā “X Faktors” atgriežas ar piekto jubilejas sezonu! Jaunie muzikāli talanti nebaidās uzdrīkstēties, lai spertu soli tuvāk savam sapnim ir gatavi visas Latvijas priekšā kāpt uz lielās mūzikas skatuves un rādīt, uz ko viņi ir spējīgi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm