tv3.lv

Alekss Silvērs iemanto popularitāti Baltkrievijā! Kā viņam tas izdodas?

Dziedātājs Alekss Silvērs vairākus gadus veiksmīgi darbojas uz skatuves. Mūziķis pārstāvējis Latviju starptautiskajā konkursā “Slāvu Bazārs”, startējis “Eirovīzijas” nacionālajā atlasē un ir labi sevi pierādījis “X Faktora” atlases kārtās. Nu Alekss attīsta karjeru ne tikai Latvijā, bet arī Baltkrievijā.

2019. gada 22. novembrī 9:15

Sarunā ar portālu Skaties.lv Alekss neslēpj, ka darbs divās valstīs prasa lielu laika ieguldījumu, bet tas ir tā vērts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Minskā satiekas ”X Faktora” uzvarētāja Kattie un šā gada pretendents Alekss Silvērs

Alekss Silvērs atteicies no ballītēm un alkohola par labu sporta zālei un svara pieaugumam

Trīs nedēļas mēnesī mūziķis strādā Latvijā, bet vienu nedēļu – Baltkrievijā. Alekss paziņo, ka visu var pagūt, ja ir labi izstrādāts grafiks!

Latvijas tirgum dziedātājs raksta dziesmas latviešu vai angļu valodās, toties Baltkrievijas mūzikas tirgum tiek radītas dziesmas krievu valodā.

Tas tāpēc, ka atšķirībā no Latvijas, Baltkrievijas radiostacijās atskaņo galvenokārt tikai hitus krievu vai baltkrievu valodās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Dziesmas ir absolūti dažādas. Latviešiem patīk maigas un emocionālas dziesmas – ar jūtām un saturu. Baltkrievijas klausītājiem vairāk patīk deju mūzika. Drīzumā iznāks divas jaunas dziesmas – viena latviešu valodā un otra krievu valodā,” smaida Alekss.

Kārdinoši foto: Alekss Silvērs Spānijā bauda pavasari un izrāda uztrenēto torsu

Vīrietim sevi ir jākopj! Alekss Silvērs atklāj savus skaistuma noslēpumus

Par Baltkrievijā gaidāmo dziesmu Alekss pačukst, ka tas būs duets ar dziedātāju, kura pirms desmit gadiem pārstāvēja Baltkrieviju “Bērnu Eirovīzijā”. Tā kā viņa bija pirmā, tad ir palikusi visu atmiņā un ir populāra!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Latvijā esmu savējais, toties Baltkrievijā esmu kas jauns. Tas, ka neesmu vietējais, tikai paspilgtina interesi. Zinu, ka kaimiņvalstī visi mīl Latviju un mūsu māksliniekus. Priecājos, ka esmu pirmais no dzimtenes, kurš gūst panākumus Baltkrievijā,” tā Alekss.

Alekss uzstājies Minskas pilsētas svētkos, kur galvenajā laukumā uz skatuves kāpa visi pieprasītie Baltkrievijas mākslinieki. Nesen dziedātājs prezentēja savu jauno dziesmu vienā no populārākajiem valsts TV raidījumiem “Super Loto”.

Baltkrievijā īpaši populāras ir dažādas loterijas, tāpēc šīs pārraides ir īpaši skatītas.

“Drīzumā sākšu dalību televīzijas konkursā “Talent Kraina”, kurā būšu eksperts un vērtēšu jaunos māksliniekus. Pusgada laikā sniedzu vairāk nekā 15 solokoncertu, un nākamā gada martā sāksies mana koncerttūre 10 pilsētās,” priecīgi informē Alekss.

Darbs Baltkrievijā sākās, pateicoties Aleksa dalībai starptautiskajā konkursā “Slāvu Bazārs 2018”. Tur mūziķis iepazinās ar daudziem mūzikas jomā strādājošajiem, divi producenti piedāvāja sadarbību, un viņš izvēlējās vienu, ar kuru strādāt.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm