tv3.lv

Alise Haijima atklāj, kāpēc 22 gadu vecumā jau lieto pretgrumbu krēmus

Dziedātāja, šova ”X Faktors” pirmās sezonas dalībniece Alise Haijima ir tikai 22 gadus veca, bet jau lieto pretgrumbu krēmus. Mūziķe skaidro, kāpēc tik agrā vecumā uztraucas par novecošanu.

2020. gada 26. maijā 12:30

Alise paziņo, ka neeksistē brīnumlīdzeklis, eliksīri, kas aptur novecošanās procesu. Ir iespējams lēnāk un skaistāk novecot, bet procesu apturēt nav iespējams.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Alise Haijima atklāj savu īpašo sāls standziņu recepti

Dziedātāja jau 22 gadu vecumā lieto pretnovecošanas krēmus sejai un ādai ap acīm.

Skaistule skaidro, ka lielākā cilvēku kļūda ir šos krēmus izmantot tikai uz sejas, bet ne kakla un dekoltē zonas. Tā var iegūt skaistu seju, bet kakls un dekoltē zona būs krunkās un izrādīs vecuma pazīmes.

Alise pamāca, ka krēmi jāsmērē vienlīdz daudz uz sejas, ap acīm, uz kakla un dekoltē zonā – tas jādara ar vieniem un tiem pašiem krēmiem. Gluži kā ar tonālo krēmu, ja gribas tumšāku ādu, tonālais jāliek arī uz kakla.

Alise uzskata, ka, liekot krēmus, nevar vilkt sejas ādu uz āru, bet jāvelk uz iekšu.

Svarīgi lietot pretnovecošanas krēmus jau no 20 gadu vecuma, jo ātrāk sāc, jo ilgāk izskatīsies jauneklīgi.

”Saku paldies visiem, kuri pateica – tu neesi mūsējā.” Alise Haijima uzrunā ”heiterus”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mūziķe ir droša, ka nevar iet saulē bez aizsargkrēma lietošanas, Alise aicina lietot krēmu ar vismaz 50 SPF. Aizsargkrēms jālieto arī zem tonālā krēma.

View this post on Instagram

Muffin cheeks 🐻🧁 Man jau no bērnības vienmēr bijuši lieli un apaļi vaigi. Bildēs esmu kaut kā iemācījusies noslēpt, bet video kaut kā neiespējami, ņemot vērā, ka filmē no visdažādakajiem lenķiem.🤷🏽‍♀️ Es vienmēr esmu sapņojusi par izteiktiem vaigu kauliem, bet tajā pašā laikā grūti atteikties arī no pufīgiem vaigu āboliem, kuri no sāniem izskatās MILZĪGI 😄 Varbūt jūs esat pamanījuši, varbūt nē. Katrā ziņā svarīgi ir novērtēt savas fīčas! Es protams, nesaku, ka slikti ir arī sevi modificēt, neuzskatu, ka sevis modificēšana ir slikta lieta, ja tas palīdz mīlēt sevi vairāk. Tomēr, pasakam paldies saviem sejas vaibstiņiem, kas katru dienu dara savu darbiņu, bez tiem arī tomēr nevaram. Šodien gribēju izlikt nelielas pārdomas par maniem sejas vaibstiem. Kas tev visvairāk patīk savā sejā? Tad par tiem lieliem vaigiem, kanpai! 🥂😊

A post shared by ALISE HAIJIMA MUSIC Official (@alise_haijima) on

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm