tv3.lv

Anna Krista Ostrovska par vienkāršību skaistumkopšanā un iepirkšanās paradumiem

“X Faktora” dalībniece Anna Krista Ostrovska gan kosmētikas, gan apģērba izvēlē priekšroku dod vienkāršībai. Dziedātājai nav vajadzīgs dārgu zīmolu apģērbs vai bieza kosmētikas kārta, lai justos labi.

2019. gada 6. novembrī 13:50

Sarunā ar portālu Skaties.lv Anna stāsta, ka viņai nav nepieciešami pieaudzēti mati, nagi, skropstas, lai viņa apzinātos, ka ir skaista.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“X Faktora” dalībniece Anna Krista Ostrovska sevi sauc par spītīgu un pārlieku emocionālu

Dziedātāja var izmantot mitrinošu krēmu, lūpu balzamu, un ar to būs gana! Anna sevi sauc par vienkāršu cilvēku, tāpēc arī skaistumkopšanā izvēlas vienkāršību.

“Ikdienā praktiski neizmantoju kosmētiku, bet, ja eju uz pasākumiem, tad gan uzkrāsojos, tomēr nepārspīlēju, man nevajag neko daudz,” smaida Anna Krista.

Šova dalībniece no mājas nevar iziet, ja nav iztīrīti zobi, pat dodoties ciemos un aizmirstot mājās zobu birsti, viņa kaut ar pirkstu, bet centīsies radīt svaigumu mutē.

“Man nav būtiski, uzkrāsot skropstas, lietot tonālo krēmu, galvenais ir zobi, ja nav iespēja iztīrīt zobus, mani pārņem diskomforts,” tā Anna Krista.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arī matu kopšanā Anna ir vienkārša, dziedātāja izmazgā matus ar šampūnu un ļauj tiem pašiem izžūt. Ja jāiet uz lielākiem pasākumiem, tad mati tiek ieveidoti, bet ikdienā dziedātāja dod galvasrotai brīvu vaļu.

Kā jau visām dāmām arī Annai Kristai patīk iepirkties, dziedātāja nevērtē apģērbu pēc zīmola, viņa var iepirkties arī “humpalās” vai tirgū, galvenais, lai apģērbs viņai patīk.

“Man patīk tumšu krāsu apģērbs, bet viss atkarīgs no garastāvokļa. Bija laiks, kad pirku sarkanas drēbes, bija laiks, kad nespēju paiet garām dzeltenām drēbēm, apskatīju tās, bet nekad nepirku. Veikalos vados pēc sajūtām, kur kājas nes – tur eju,” smejas Anna Krista.

Nereti gadās, ka Anna dodas uz veikalu iegādāties ko konkrētu, bet jau veikalā izdomā miljoniem iemeslu, kāpēc citas lietas vajadzīgas vairāk nekā tās, pēc kurām viņa nākusi.

“Nekad nav tā, ka nopērku apģērbu un nevelku pēc tam. Vienmēr cenšos atrast veidus kā sakombinēt, lai nebūtu velts pirkums. Ja tas neizdodas, atdodu vecākiem un viņi nodod labdarībai, ārā neko nemetu,” nobeidz Anna Krista.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dziedātāja domā, ka, mūsdienu ārišķīgajā pasaulē, palikt vienkāršam un nesamākslotam ir daudz grūtāk nekā ļauties dažādiem modes “trendiem”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm