tv3.lv

Anna Krista Ostrovska uzskata, ka galvenais līdz vakara tiešraidei ir atrast iekšējo mieru

Vienmēr smaidīgā, pozitīvā Anna Krista Ostrovska otrajā šova tiešraidē pārsteigs gan ar vizuālo tēlu, gan dejotāju iesaisti priekšnesumā. Dziedātāja baidās no balsojuma, kā nekā šovu nāksies pamest uzreiz diviem dalībniekiem – tā nav joka lieta!

2019. gada 10. novembrī 13:40

Vakara tiešraidei Anna Krista gatavojas – dziedot un vairākas reizes “pārdziedot” dziesmu. Mēģinājumos tiek pavadīta lielākā daļa no ikdienas!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“X Faktora” dalībniece Anna Krista Ostrovska sevi sauc par spītīgu un pārlieku emocionālu

Mūziķe domā, kā labāk izdziedāt katru noti, kā strādāt ar tiešraides uztraukumu? Anna Krista pačukst, ka šo noslēpumu vēl nav līdz galam “atkodusi”.

Pēc ģenerālmēģinājuma šova dalībniece jūtas labi, tomēr vēl ir lietiņas, kas “jānoslīpē”! Pats galvenais līdz tiešraidei atrast sevī iekšējo mieru!

“Šajā nedēļā skatītājus pārsteigšu ar kādu senu popa karalienes Madonnas dziesmu. Tiešraidē man uz skatuves pievienosies arī dejotāji, to skatītāji vēl nav redzējuši manos priekšnesumos,” ieintriģē Anna Krista.

Anna Krista uzskata, ka dziedat popmūzikas karalienes dziesmu būs ļoti liela atbildība, jo Madonna ir Madonna un ekspektācijas no dziesmas būs lielas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Anna Krista Ostrovska par vienkāršību skaistumkopšanā un iepirkšanās paradumiem

“Madonnas dziesmu izvēlējos, jo man un arī citiem – viņas dziesmas ir mīļas un nozīmīgas. Tāpēc, vēlējos “kāpt pāri pati sev” un riskēt – ceru uz izdošanos!” smaida Anna Krista.

Fakts, ka šovu pametīs divi dalībnieki, Annai Kristai ir nervus kutinošs. Stimuls nodziedāt pēc iespējas labāk ir patstāvīgs, tomēr šoreiz tas ir vēl lielāks, lai tikai nebūtu jābūt vienam no diviem, kuriem nāksies šovu pamest.

“Apziņa, ka balsojumā vismazāk balsu ieguvušajam dalībniekam pat netiks iespēja sevi pierādīt vēlreiz, dziedot glābējdziesmu, mani biedē. Ja nu tā būšu es!? Divi cilvēki no 12 nav nemaz tik maz,” tā Anna Krista.

Šova ietekmē dalībnieki iemantojuši zināmu popularitāti un interneta vidē saņem dažādus komentārus, gan par personībām, gan priekšnesumiem. Sākumā Anna Krista lasīja komentārus un raudāja, nu vairāk viņa to nedara!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Daudz raudāju un pārdzīvoju, jo, cerot ieraudzīt kaut ko labu, spēju ieraudzīt tikai negatīvus komentārus, par to, cik slikta esmu, nu, vairs komentāru sadaļās neeju. Speciāli, un disciplinēti atturos no lasīšanas,” nobeidz Anna Krista.

Kā Annai Kristai veiksies otrajā tiešraidē? Skaties jau šovakar, plkst. 20.20, telekanālā TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm