tv3.lv

"Apsveru iespēju pieteikties vēlreiz!" Reinis Liepa aicina rokmūziķus startēt "X Faktorā" un piešķirt šovam jaunas vēsmas

Pilnā sparā rit pieteikšanās šova “X Faktors” ceturtajai sezonai. Mūziķis, grupas “Street Conference” līderis Reinis Liepa – šovā startēja vairākas sezonas, līdz nokļuva finālistu lokā! Dziedātājs atklāj, kāpēc jaunajiem talantiem būtu jāpiesakās šovā un, smaidot saka, ka, iespējams, arī pats vēlreiz izmēģinās laimi.

2021. gada 29. maijā 16:47

“Šovā ieguvu vēl lielāku pārliecību, iemācījos strādāt ar kamerām, ieklausīties citu viedokļos un koncentrēties darbam, ignorējot visu apkārt esošo – ballītes, draugus, noliekot mūziku kā prioritāti,” sarunā ar portālu Skaties.lv nosaka Reinis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Skatuve ir tava vieta? “X Faktors” palīdzēs par to pārliecināties!” “Duets Rozes” aicina pieteikties šovam

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

“X Faktora” zvaigzne Reinis Liepa pilnībā atteicies no alkohola un bohēmas

Reinis priecājas, ka “X Faktors” viņam sniedzis pozitīvu enerģijas lādiņu, kas ļauj izmantot šo pandēmijas laiku, radot jaunas dziesmas. Ir ierakstīti vairāki singli, izdoti divi EP un drīzumā sekos citi muzikāli jaunumi!

“Droši dodies un nedomā, ka tas ir šovs, ka tur nekas nav īsts. Atceries, ka viss, ko tu dari no sirds ir patiess. Uzskatu, ka “X Faktoram” ir vajadzīgi tieši tie cilvēki, kuri paši šobrīd apšauba to, vai viņiem ir vieta šovā! Rokmūziķi, alternatīvie mākslinieki tiks pieņemti, ne atstumti,” tā Reinis.

Dziedātājs šovu sauc par labu iespēju ikvienam, turklāt domā, ka dažādu stilu mūziķi, tikai piešķirs jaunas vēsmas. Muzikālais raidījums jāatsvaidzina ar interesantiem, oriģināliem mūziķiem, ne tikai popmūzikas izpildītājiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Man daudzi atbalstītāji ir teikuši, lai pats piesakos vēlreiz, ka trīs lietas labas lietas. Sākumā biju kategoriski pret, nu domāju, kāpēc gan nē? Apsveru šādu iespēju,” smejas Reinis.

Vēlies pieteikties šovam? SPIED ŠEIT!

“X Faktorā” iepazītais ielu mūziķis Reinis Liepa pastāsta, kā izdzīvojis laikā, kad visi uzturējušies mājās

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm