tv3.lv

Ar ”X Faktora” palīdzību mūzikā vēlas atgriezties Monika, kura reiz dziedāja duetā ar Lauri Reiniku

27 gadus vecā Monika Bleikša pirms vairākiem gadiem atpazīstamību iemantoja, dziedot duetā ar Lauri Reiniku, drīz vien dziedātājas karjera aprāvās. Nu mūziķe vēlas atgriezties šovbiznesā, tāpēc startē šovā ”X Faktors”.

2019. gada 11. septembrī 14:08

Sarunā ar portālu Skaties.lv Monika stāsta, ka viņai vajadzīgs atspēriena punkts un pieredze, tas viņu motivēja pieteikties ”X Faktoram”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

TV ekrānos atgriežas šovs ”X Faktors”! Vēro, kā dzimst nākamās zvaigznes!

Dziedātāja atceras, ka pirms gadiem kopā ar dziedātāju Lauri Reiniku lietuviešu valodā iedziedājusi hitu ”Pasaka”, tika nofilmēts videoklips un viņa sāka sadarbību ar lietuviešu producentiem.

”Paliku stāvoklī, un viņi nevēlējās vairāk ar mani sadarboties. Lēmumu bija grūti pieņemt, bet nenožēloju, ka atstāju meitu un pievērsos ģimenei. Karjeras “nopauzēšana” bija ļoti sāpīgs laiks, tāpēc septiņus gadus vispār nedziedāju. Nespēju vienkārši, raudāt gribējās,” stāsta Monika.

Monika joprojām nenožēlo savu izvēli, jo zina, ka šos producentus pēc laika ielika cietumā, nekas tāpat nebūtu sanācis un kas zina, kā viss būtu beidzies!

”Pagājušā gada janvārī aizgāju uz karaoki. Draudzenes pierunāja dziedāt. Beigās mani bija grūti dabūt nost no skatuves. Sapratu, ka tas ir mans, ka visu laiku cīnos pret sevi,” tā Monika.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Monika kareivīgi paziņo, ka šoreiz neatkāpsies no dziedāšanas – ies un darīs. ”X Faktors” jau ir solis uz priekšu, jo viņa iemācījusies savaldīt savas emocijas!

Skaistule nu jau audzina nevis vienu, bet divus bērniņus. Arī ar otrā bērna tēvu viņa ir šķīrusies un pašreiz ir viena! Atvases Monika uzskata par savu lielāko bagātību.

”Sievietei ar vairākiem bērniem ir grūti. Ļoti jāplāno laiks, lai paspētu strādāt, muzicēt, aizvest un atvest bērnus no bērnudārza. Priecājos, ka bērnu tēvi palīdz,” par bērnu audzināšanu bez otrās pusītes pie sāniem stāsta Monika.

Divu bērnu māmiņa paziņo, ka pagaidām viņas sirds ir brīva. Viņa nesteidzas ar attiecību izveidi, jo ir bijušas jau divas laulības un tas iemācījis nesteigties, bet visu vairākkārt pārvērtēt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Monikai nekad nav bijis vienalga, kas viņai ir līdzās, viņa ir romantiķe, tic mīlestībai, un vienmēr ir bijusi kopā tikai ar tiem vīriešiem, kurus iemīlējusi.

”Es ticu, ka satikšu savu lielo mīlestību. Nedomāju, ka fakts, ka man ir divi bērni pārvelk pāri krustu manai romantiskajai dzīvei, man kā sievietei. Esmu ne tikai mamma,” paziņo Monika.

Kādreiz viņa pārdzīvojusi par sabiedrības viedokli, sakarā ar izjukušajām laulībām un to, ka katram viņas bērnam ir savs tēvs, nu viņa citu runas neņem vērā!

Šova pretendente nevēlas, lai viņai kungi raksta sociālajos tīklos un aicina iepazīties. Sarakstes prasa daudz enerģijas, aizņem laiku. Tāpat daudzi vīrieši nesaprot viņas neatbildēšanu un savos vārdos kļūst agresīvi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Protams, man ir patīkami izlasīt komplimentus. Vienmēr atbildu ar – paldies. Bet tas ari viss, kompliments nav iemesls tālākai sarakstei,” tā Monika.

Ikdienā Monika ir skaistumkopšanas meistare jeb pieaudzē dāmām skropstiņas. Par labu skropstiņu pieaudzēšanai dziedātāja izlēma, saprotot, ka ar fizioterapeita profesiju neizdodas nopelnīt gana daudz sev un bērniem.

“X Faktora” jaunā sezona televīzijas ekrānos būs skatāma jau 15.septembrī, telekanālā TV3 – 20.00!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm