tv3.lv

Autogrāfi, ”selfiji”, sarunas un boulings! ”X Faktora” zvaigznes tiekas ar faniem

6.novembra pēcpusdienā ”X Faktora” finālisti tikās ar atbalstītājiem ”Meet&Greet” pasākumā, kurā fotografējās, sniedza autogrāfus un loterijas rezultātā uzzināja 20 fanus ar kuriem devās spēlēt boulingu.

2019. gada 7. novembrī 10:33

Faniem nozīmīgais pasākums norisinājās iepirkšanās un izklaides galvaspilsētā ”Akropole”, kurā tika atklātas īpašās ”X Faktora” un ”Akropoles” balsošanas urnas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Sajūtu, ka no manas nākamās uzstāšanās gaida ļoti daudz!” Diāna Paško par pašai sev uzlikto latiņu

Anna Krista Ostrovska par vienkāršību skaistumkopšanā un iepirkšanās paradumiem

Ar urnu palīdzību tiks noskaidrots dalībnieks, vai grupa, kas iegūs gada abonementu ”Apollo kino”. Lai nobalsotu par favorītu, jāiepērkas iepirkšanās un izklaides centrā un lielveikala informācijas centrā pirkuma čeks jāapmaina pret īpašo žetonu. Toties žetons jāiemet sava favorīta urnā.

Šova zvaigznes pozēja pie urnām un aicināja talanta cienītājus viņus atbalstīt, kā nekā kino apmeklējumi ir visu dalībnieku, viena no mīļākajām izklaidēm.

Pasākuma vadītājs, dziedātājs Markus Riva, iepazīstināja apmeklētājus ar dalībniekiem, uzdeva jaunajiem talantiem fanu iesūtītos jautājumus un aicināja iepazīstināt ar sevi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dueta ”The Gardens” meitenes smejoties paziņo, ka viņām nav džekiņu

Ikviens ”Meet&Greet” apmeklētājs ieguva īpašu loterijas biļeti, 20 laimīgie vēlāk varēja izklaides centrā ”O’Learys” spēlēt boulingu, kopā ar saviem elkiem.

Dalībnieki sadalījās komandās, un katrai komandai pievienojās pāris fani, atbalstītāji savu izlozes numuriņu nosaukšanu uzņēma ar ovācijām un prieka lēcieniem.

Ja vairumam ”X Faktora” zvaigžņu boulings līdz šim nebija mīļāko izklaižu sarakstā, tad arī panākumi nebija tik spoži, toties dziedātājs Dagnis Roziņš, kādreiz kopā ar tēvu katru nedēļu spēlēja boulingu un tāpēc izcēlās uz pārējo dalībnieku fona. Labu spēli nodemonstrēja arī Kevins Dilans Feunangs un Reinis Liepa.

Dziedātāja Elīna Gluzunova, kura ir trešā mazuļa gaidībās, nepiedalījās spēlē, bet atbalstīja citas šova zvaigznes un fanus ar uzmundrinājuma vārdiem un ovācijām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Spēles laikā jaunie dziedātāji paspēja parunāties ar faniem, kopā nofotografēties, sniegt autogrāfus un šķīrās jau kā draugi!

Pāvels Fomkins nosauc iespējamo iemeslu, kas veicinājis viņa izbalsošanu no ”X Faktora”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm