tv3.lv

Baudi jaunas dziesmas! Dmitrijs Kļinčiščevs atklāj, kā romantiski pārsteidzis Žannu

”X Faktora” pirmajā televīzijas atlasē iepazinām ekspresīvo romantiķi Dmitriju Kļinčiščevu, kura mūza un dzīves mīlestība ir vidusskolas laikā iepazītā Žanna. Sarunā ar portālu Skaties.lv Dmitrijs atklāj, kā top viņa dziesmas un, kā viņš romantiski pārsteidz Žannu.

2019. gada 25. septembrī 10:56

Dziesmas par Žannu Dmitrijs sāka rakstīt 2010. gada 3. februārī. Pirmā dziesma bijusi ”Beat of love” no kuras saņemtajām emocijām radās arī pārējie hiti. Vēlāk “Beat of love” tika tulkots krievu, latviešu un itāļu valodās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Žanna, tu esi labākā!” Ekscentriskais romantiķis Dmitrijs Kļinčiščevs pārbiedē žūriju

”X Faktora” censoņa Dmitrija sirdī jau no vidusskolas laikiem mājo mīlestība bez atbildes. Jūtu iespaidā radīti 19 singli

Dmitrijs paziņo, ka lielākās pūles un laiks ieguldīts divu dziesmu radīšanā – ”Beat of love” kluba remiksam, tā ir garākā dziesma – 11 minūtes, kā arī ”Ride”, tā ir ātra un psihodēliska dziesma.

Pirmais albums ”United Kingdom” un otrais ”Sweetness” ir pabeigti. Pārējie četri ir procesā.

”Tie, kuriem nepatika ”If it were you”, kuru izpildīju ”X Faktorā”, iesaku noklausīties mierīgākas dziesmas – ”Through the water through the sky”, ”Happy hour”, ”Set me free from drama”, ”Magic pine”, ”Forever dream”, ”Without you”, ”Sweetness”, ”Deep breath”, ”Wedding”,” tā Dmitrijs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mūziķis uzskata, ka “X Faktora” mēģinājumā viņam izdevies labi nodziedāt, bet tā kā mēģinājums bijis no agra rīta, bet uzstāšanās – vēlu vakarā, viņš noguris un balss ”nosēdusies”.

Jaunajam vīrietim nav zināma Žannas reakcija, bet viņam liekas, ka mīlas objektam kāds jau ir paziņojis par ”X Faktoru” un sirsnīgo veltījumu.

Dmitrijs neslēpj, ka, radot dziesmas, viņu pārpilda aizraujošas sajūtas. Dažreiz mūziķis skumst, bet pienāk laiks, kad nāk jauna iedvesma un viņš atkal iegrimst tekstos, programmēšanā un priecājas, ka dzīve turpinās.

”Vislabākais veids, kā rakstīt dziesmas, smelties iedvesmu, ir redzēt meiteni, tāpēc dažreiz braucu uz lidostu, lai paskatītos uz viņu – atlidojot, kā arī varu ierasties citā Eiropas valsti, kur viņa skrien maratonu – Šveicē vai Vācijā. Vai arī lasīt par viņu un domāt,” veidus kā smelties iedvesmu atklāj Dmitrijs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Žanna Dmitrijam bieži rādās arī sapņos, tā rezultātā radusies dziesma ”Жанна Приснись-ка Мне”.

Radot hitus, pieredzējušais mūziķis reti izmanto citu sacerētu mūziku, dziesmai ”Wedding” tika pārtaisīta slavenā Vāgnera kāzu kompozīcija. Albuma ievada dziesmai ”What’s up” septiņas sekundes dzirdams pavadījums no dziesmas ”День рождения”.

Tā kā to dara citi izpildītāji, ņem kādas dziesmas mīnusu un pārdzied to pašu tekstu, Dmitrijam nav interesanti. Ir jābūt oriģinālam.

“Kāds par mani rakstīja – kāds romantiķis? Man patiešām ir daudz romantiskas idejas, tikai tās ir sarežģīti īstenot, tāpēc, ka man gandrīz nekad nav zināma Žannas atrašanās vieta un laiks. No manis un no nepazīstamiem cilvēkiem viņa dāvanas nepieņem. Bija doma padziedāt uz skrejceļa, bet lidosta to nekad neatļautu,” tā Dmitrijs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Romantiķis gribētu arī ar lampiņām un apsveikuma vārdiem appušķot ielas vadus, bet Dmitrijs domā, ka šādai idejai ir vajadzīga atļauja no Rīgas Domes.

”Esmu mēģinājis Žannai uzdāvināt lidojumu ar gaisa balonu, nopirku dāvanu kuponu, tas tika pasniegts, kā dāvana no draugiem, nevis no manis. Viņa atteicās, jo nezināja, kurš dāvina un baidījās lidot ar nepazīstamu vīrieti. Pilots arī nespēja pierādīt, ka ir oficiāls uzņēmums darbinieks. Par ziedu dāvināšanu ir singls ”Flowers”,” Dmitrijs atklāj, kā romantiski centies pārsteigt Žannu.

Pieredzējušais dziedātājs nevēlas atklāt, kurā klubā strādā, vien saka, ka tas ir Vecrīgā, bet tam ir cits formāts, ne karaoke. Viņš plāno uzstāties vairākos karaoke klubos un sākt dziedāt uz lielās skatuves.

Dmitrijs jau ir pasūtījis trešo kostīmu, kas pārsteigs viņa fanus. Šoreiz kostīms būs zelta un sarkanās krāsas apvienojums. Dziedātājs stāsta, ka nekad nav iespējams nopirkt ideālu kostīmu, vienmēr atradīsies kāds, kuram nepatiks. Reiz viņam, varbūt, būs tik liela kostīmu kolekcija kā Aivaram Lembergam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc šova mūziķim parādījās jauni sekotāji sociālajos tīklos, viņš saņēma daudzus draudzības pieteikumus. Tik milzīga uzmanība viņam nekad nav bijusi.

Dmitrijs jūtas kā zvaigzne, ar viņu sveicinās, spiež roku un fotografējas uz katra stūra. Pieredzējušo mūziķi sauc par zvaigzni – Vitasu vai Merilinu Mensonu.

”Mazliet apbēdina, ka ne visiem patīk manas dziesmas. Tomēr, man sanāca tas, ko vēlējos – nu visi zina par mani un Žannu. Par to būs nākamā dziesma ”Let the whole world know about it”. Tā būs mierīga klavieru kompozīcija, kuru dziedāšu nākamgad šovā. Mēģināšu izraisīt citas sajūtas, ne smieklus,” nobeidz Dmitrijs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm