tv3.lv

"Beidzot apzinos, ka jācīnās par vietu zem saules." Anna Krista Ostrovska atklāj lielāko ieguvumu, ko sniedzis "X Faktors"

Vēl pāris dienas vari pieteikties grandiozajam, muzikālajam šovam “X Faktors” un kļūt par visas Latvijas iemīļotu mākslinieku. Dziedātāja Anna Krista Ostrovska savu dalību raidījumā atceras ar smaidu, pozitīvismu un neslēpj, ka tas bijis viens no labākajiem laikiem viņas dzīvē.

2021. gada 9. jūnijā 11:32

“Šovs bija mans lielākais 2019. gada muzikālais notikums. Laiks, ko pavadīju gatavojoties un domājot par TV atlasēm, tiešraidēm bija ļoti aizraujošs,” tā Anna Krista.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Noklausies! “X Faktora” dalībniece Anna Krista Ostrovska izdod pirmo singlu

“X Faktora” dalībniece Anna Krista Ostrovska apbalvota par Aizkraukles vārda nešanu pasaulē

Dziedātāja uzskata, ka dalība “X Faktorā” ļauj skaidri apzināties savas vājās un stiprās puses – gan muzikāli, gan mentāli.

“X Faktora” ietvaros pie muzikālās attīstības ikdienā dalībnieki strādā paši, bet palīdzību roku sniedz šova mūzikas producente, vokālā pedagoģe Maija Sējāne. Viņa topošajām estrādes zvaigznēm nekad neatsaka palīdzību un labu vārdu, ja šķiet, ka pamats zem kājām sāk grūt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Iedomājies, ikkatra diena mūzikas šova aizkulisēs un uz lielās TV skatuves – kas var būt labāks par to!? Mentori, stilisti, frizieri, make-up veidotāji, ikdienas darbi un nedarbi, kas saistīti ar muzikālo noformējumu, profesionāli mūziķi pavadošajā sastāvā un vēl, un vēl, un vēl – es ticu, ka tevi tas interesē,” pieteikties pamudina Anna Krista.

Annas Kristas laiks ” X Faktorā” beidzās ceturtajā tiešraidē, kurā viņa izpildīja grupas “Roxette” hitu “It must been love”, tomēr, viņas ceļš uz sapni neapstājās pie tā.

Teju uzreiz pēc izbalsošanas Anna Krista prezentēja pirmo singlu “Mazā Parīze”, kas tapa “RigAlive” dziesmu rakstīšanas nometnē, viņa piedalījusies labdarības maratonā “Dod Pieci”, kas bijis viens no sapņu piepildījumiem. Sekojuši arī vairāki koncerti. Mūziķe apzinās, ka šovs devis atpazīstamību, kontaktus, tas viss veicina jaunu dziesmu ierakstus, un plašāku iespēju koncertēt.

“X Faktorā” iepazītā Anna Krista Ostrovska Latvijas “beer pong” čempionātā ieguvusi trešo vietu

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

2021. gadā klajā laists nākamais singls “Nezvani vēl”, kas vēl plašāk pavēris durvis mūzikas pasaulei un ļāvis iepazīt televīzijas un radio dažādās šķautnes. Jau pavisam drīz Anna Krista izdos trešo singlu, kuru veido kopā ar producentu Reini Briģi.

“”X Faktors” ir vieta, kur es sev vēlreiz parādīju, cik svarīgi man ir būt uz skatuves, ka tas ir ne tikai hobijs, bet arī dzīvesveids. Šovs iemācīja pašdisciplīnu un karotāja garu. Šķietami tik mazais periods, kas tika pavadīts “X Faktora” iekšienē ir tik daudz mainījis manā uztverē. Beidzot apzinos, ka jācīnās par savu vietu zem saules, tas, iespējams, ir lielākais ieguvums.

Ja šovs spēj kaut nedaudz parādīt virzienu, kurā doties un atvērt prātu par to, kas esi, tad būtu muļķīgi neizmēģināt savus spēkus un nepiedalīties. Tas būs piedzīvojums, ko atcerēties visu savu mūžu, un beigu beigās, šī tiešām ir lieta, ko gribēsies stāstīt arī mazbērniem,” smaida Anna Krista.

Piesakies “X Faktoram” – ŠEIT!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm