tv3.lv

“Bites izcilības akadēmija 2019” ir klāt!

Tāpat kā pagājušajā gadā, arī šogad līdz ar “X Faktoru” pie mums startē “Bites izcilības akadēmija”! Tajā savās zināšanās par dažādām tēmām sacentīsies visas uzlecošās “X Faktora” zvaigznes, pierādot savu erudīciju interneta lietošanas paradumos, pasaules populārajā mūzikā, tehnoloģiju attīstībā un citās jomās.

2019. gada 30. oktobrī 10:20

Jautājumi būs visdažādākie – gan tādi, uz kuriem atbildes atradīsiet tikai Vikipēdijā un mācību grāmatās, gan tādi, par kuriem varējāt izlasīt ikdienas ziņu virsrakstos vai vienkārši apgūt dzīvesskolā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pagājušajā gadā pēc astoņu kārtu zināšanu kaujas uzvarētāju laurus plūca puišu grupa “Baritoni”, kuri bija arī “X Faktora” finālisti, bet kurš dalībieks vai dalībnieki izrādīsies zinošākie šogad? Vai vecumam un dzīves pieredzei būs kāda nozīme? Tas noskaidrosies spēles gaitā!

Šajā aizraujošajā erudīcijas spēlē septiņu nedēļu garumā tu ne tikai vari just līdzi saviem “X Faktora” favorītiem, bet arī pārbaudīt personīgās zināšanas un iemācīties daudz jaunu lietu. Iespējams, šajā spēlē varēsi iesaistīt citus savas ģimenes locekļus un pārbaudīt arī viņu gudrību!

Ik nedēļu tie būs jauni jautājumi par dažnedažādām tēmām, un dalībnieki pelnīs punktus par pareizajām atbildēm visas “Bites izcilības akadēmijas” garumā. Tikai finālsērijā noskaidrosim, kurus tad varam dēvēt ne tikai par talantīgākajiem, bet arī erudītākajiem X faktoriešiem!

Atgādinām, ka šogad uz “X Faktora” skatuves un tātad arī “Bites izcilības akadēmijā” sacentīsies Reinis Liepa, Elīna Gluzunova, Pāvels Fomkins, Diāna Paško, Elīna Evelīna Jansone, Klāvs Ozols, duets “Rozes”, duets “Gardens”, grupa “Limonāde”, Anna Krista Ostrovska, Artis Zaķis, Dagnis Roziņš un vēl kāds dalībnieks vai dalībniece, kuru noskaidrosim pēc skatītāju balsojuma beigām!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm