tv3.lv

Bolderāja un lieliskas vokālas prasmes vieno! Eduards Rediko finālā uzstāsies kopā ar Aminatu

Viens no trīs šova ”X Faktors” finālistiem ir Eduards Rediko, kurš finālā uzstāsies kopā ar dziedātāju Aminatu. Eduards un Aminata nāk no Bolderājas, viņi mācījušies vienā skolā un ir pazīstami jau daudzus gadus. Finālists augstu vērtē lieliskas vokālās prasmes, tāpēc ir laimīgs, ka izdosies sadziedāties ar vienu no Latvijas labākajām dziedātājām.

2021. gada 12. decembrī 15:07

Sarunā ar portālu Skaties.lv Eduards atklāj, ka uzreiz pateicis, ka vēlas dziedāt kopā ar Aminatu. Viņi abi ir no Bolderājas, mācījušies vienā skolā, pazīst viens otru jau sen. Aminata bieži bijusi žūrijā konkursos, kuros Eduards piedalījies. Muzikāli viņi bieži tikušies, bet nekad nav dziedājuši kopā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uzvarēs tikai viens! ”X Faktora” finālisti pastāsta par konkurenci un nosauc viens otra lielākos plusus

Kuram no ”X Faktora” finālistiem uzvaru vēl bijušie šova dalībnieki?

”Aminatas balss ir brīnišķīga un ļoti spēcīga. Es ar viņu lepojos, jo viņa ir lieliska dziedātāja, joprojām atceros viņas priekšnesumu ”Eirovīzijā”, tas bija izcili,” par iespēju dziedāt ar Aminatu priecājas Eduards.

Šova dalībnieks uzsver, ka viņam patīk labs vokāls, harizma un skatuves brīvība – tas viss piemīt viņa dueta partnerei.

Aminatas mūziku Eduards klausās arī ikdienā un uzskata viņu par vienu no talantīgākajām jaunajām dziedātājām Latvijā. Mūziķei ir daudz labu dziesmu, bet viņa mīļākā ir ”Love injected”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Vairākkārt satikāmies Aminatas studijā, kur kopā mēģinājām – dziedājām un eksperimentējām. Kopīgu valodu atrast izdevās ļoti viegli. Aminata ir ļoti talantīgs cilvēks, liels prieks ar viņu strādāt, man liekas, ka esam uz “viena viļņa”, tāpēc varbūt ir viegli,” priecājas Eduards.

Duets uz skatuves izpildīs dziesmu ”Maiga vara”, šova dalībnieks ir drošs, ka priekšnesums būs skaists, spēcīgs un emocionāls. Dziedāšanu duetā Eduards izbauda no sirds, viņam liekas, ka viņu balsis kopā skan ļoti skaisti.

”Protams, ir mazliet bail palikt Aminatas “ēnā”, bet mēs katrs esam individuāls, katram ir kaut kādas īpašas lietas, un, savienojot mūs abus kopā, viss skanēs brīnišķīgi,” cer Eduards.

Populārā dziedātāja ieteikusi finālistam nebaidīties improvizēt, meklēt savus ”trumpjus”, kas viņu izceļ un atšķir no pārējiem dalībniekiem.

”Vēlos teikt paldies visiem, kuri man raksta, es visu lasu. Esmu priecīgs, ka esmu finālā. Mēs to paveicām kopā! Negaidīju tādu reakciju no jums pusfinālā, esmu pateicīgs jums, ka tiku tālāk. Esmu laimīgs, ka jūs man esat, es jūs no visas sirds mīlu. Bez jums man nekas nesanāktu. Ļoti ceru, ka arī šo svētdien balsosiet par mani, būšu Jums ļoti pateicīgs. Ejam tikai uz priekšu,” fanus uzrunā Eduards.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm