tv3.lv

Ciemos pie Jeļenas Matules. Ļenas dzīvoklī saldumu slēpšana izvērtusies par tradīciju

Dziedātāja Jeļena Matule meklē savu ceļu mūzikā un, lai gūtu rezultātus, nelaiž garām nevienu iespēju. Pāris mēnešu laikā Ļena paspējusi piedalīties gan “X Faktora” atlasē, gan Eirovīzijas nacionālajā atlasē, gan piedalās grupas “Serebro” jaunā sastāva atlasē. Skaties.lv paviesojās dziedātājas mājās un ielūkojās mākslinieces ikdienā.

2018. gada 9. decembrī 15:10

Divistabu dzīvoklī, kopā ar vīru Dmitriju, Jeļena mitinās jau četrus gadus. Dzīvoklītis ir maziņš, bet mājīgs un rada ģimenei siltuma sajūtu, tas ir viņu stūrītis, kur patverties no ikdienas burzmas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jeļena vairumu sava laika pavada virtuvē, tur viņa var sēdēt stundām ilgi. Domāt, kalt idejas vai gatavot ēst. Pavadot laiku virtuvē, vienmēr tiek iedegta svece, māksliniecei ļoti patīk smaržīgas sveces un to sniegtais siltums.

Dziedātāja aizraujas ar kulināriju un neslēpj, ka neviens no viņas mājām neizies ārā nepabarots. Uzcept kūku, uzvārīt ievārījumu, izcept cepeti, pagatavot pastu, tas viss Jeļenai ir nieks.

“Viņa gatavo tāpat kā restorānā, viss vienmēr ir garšīgi un pārdomāti. Esmu samierinājies, ka man pie plīts nav vieta, kaut gan man arī patīk gatavot. Varu izpausties tikai marinējot un cepot šašliku,” smejas Jeļenas vīrs.

Tā kā Jeļena ir izlēmusi, ka vajag atbrīvoties no pāris liekajiem kilogramiem, kuri piezagušies ziemā, tiek gatavoti veselīgi ēdieni, daudz ēsti salāti.

“Saldumus mēs mājās slēpjam viens no otra. Tā ir interesantāk, ja ko sagribas jādomā, kur otrs ko varējis noslēpt. Vīrs atklājis visas manas slēptuves, pat cepumus veļasmašīnā atrada,” smejas Jeļena.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dziedātāja piebilst, ja saldumi nav acu priekšā, tad tik ļoti nekārojas un pastāv iespēja, ka gribēšana nepāraugs ēšanā.

Lielu lomu ģimenes dzīvē ieņem mājas studija, kurā tiek ierakstītas visas Jeļenas dziesmas. Studija ir Dmitrija darbavieta, kur tiek īstenoti visi muzikālie projekti.

Studijā ir vieta skaņu pultij, īpašiem mikrofoniem, sintezatoriem, vijolei, kā arī atpūtas stūrītim ar omulīgu dīvāniņu, galdiņu, lampiņām.

“Šajā telpā paiet lielākā daļa no mūsu laika. Šeit gan strādājam, gan atpūšamies. Klausāmies mūziku, pārspriežam nākotnes plānus, ieceres. Bieži vien virtuvē paēdam, bet uz studiju ejam dzert tēju un relaksēties. Tējas dzeršanai esam iegādājušies lielas, jo lielas krūzes, tēja, tās radītais siltums mums asociējas ar mājām,” tā Jeļena.

Studijā Jeļena izrāda arī savas skaistās kleitas, vienu, kura pašreiz neder, bet kalpo kā motivācija zaudēt svaru, lai atkal varētu rotāties skaistajā kleitā, toties otra kleita nopirkta Arābu Emirātos un uzvilkta viena pāris reizes uz lieliem svētkiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“”X Faktorā” mani varēja redzēt sudrabotos zābakos. Pēc manas neveiksmes šovā vīrs man uzdāvināja tieši tādus pašus zelta zābakus. Nu šie abi zābaku pāri ir mani mīļākie un būs lieliski sabiedrotie uz skatuves,” smejas Jeļena.

Kā vienu no nozīmīgākajām lietām savā dzīvē māksliniece nosauc mīlestības apliecinājumu – laulību gredzenus. Gredzeni nopirkti Arābu Emirātos.

“Izvēlējāmies viena veida gredzenus, kad pēc izmēra samazināšanas atgriezos veikalā man piedāvāja citu gredzenu, kas nelikās tik skaists, jo bija lielāks. Pārdevēji bija šokā, kad teicu, lai slīpē nost to papildus zeltu, ka nevēlos. Viņi nespēja saprast kā es varu nevēlēties papildus zeltu, ja par to nav jāpiemaksā,” atmiņās dalās Jeļena.

Nozīmīgu vietu Jeļenas dzīvoklī ieņem arī fanu dāvātais vienradzis Freds, kurš studijā novietots uz dīvāna kopā ar bērnības dienu mantiņu – lielu zaķi.

Pāris sapņo par savu māju, sapņi ir vajadzīgi, jo sapņojot ir motivācija strādāt un piepildīt iecerēto, tāpēc mīlnieki nekautrējas nodoties sapņiem un plānot savu kopīgo nākotni.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm