tv3.lv

Ciems vai galvaspilsēta – nav būtiski! Grēta Grantiņa ir droša, ka sapņi piepildās paveikto darbu, ne dzīvesvietas ietekmē

Šova “X Faktors” dalībniece Grēta Grantiņa ikdienā dzīvo gan lielpilsētā, gan mazpilsētā, rodot balansu starp steigu un dabas dāvāto mieru. Jau no bērnības Grēta sekojusi līdzi skatuves zvaigznēm un iedvesmojusies, nu viņa vēlas būt piemērs citiem un iedvesmot.

2021. gada 13. novembrī 17:00

Sarunā ar portālu Skaties.lv Grēta pastāsta, ka nevar sevi nosaukt ne par mazpilsētas, ne lielpilsētas meiteni. Viņa ir kur pa vidu, starp galvaspilsētas burzmu un lauku dāvāto mieru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uz Talsu pusi Grēta dodas katru nedēļu, jo vēlas satikt tuviniekus. Visvairāk pa nedēļu viņai pietrūkst kopīgu sarunu, spēļu vakaru un pastaigu pa Pastendes ceļiem kopā ar suni Kardosu. Brīvajā laikā aktuālas ir arī zinātniskās fantastiskas vai asa sižeta filmas, Grēta ir liela filmu fane.

Kā lielāko stereotipu par cilvēkiem, kuri nāk no mazpilsētām, Grēta nosauc daudzu domas, ka mazpilsētu iedzīvotāji runā gramatiski nepareizi.

Šova dalībniece smejoties saka, ka lieliski prot pļaut zāli un ravēt dobes, bet ar citiem lauku darbiem ir maz saskārusies.

“Mūziķiem sākumā noteikti ir interesantāk dzīvot lielpilsētā, jo tur notiek vairāk koncertu, var sastapt daudz vairāk mūziķu, un iespēja pašiem koncertēt ir lielāka. Domāju, ka savus sapņus piepildīt var no jebkuras vietas, lai arī tas būtu galvaspilsētā vai vismazākajā ciematiņā. Sapņi jau nepiepildās vietas dēļ, bet gan darbu,” tā Grēta.

Darba nedēļas dienas paiet Rīgā, jo dziedātāja mācās par pirmsskolas skolotāju. Profesiju viņa uzskata par dzīves rezerves plānu, kurš var noderēt jebkurā laikā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sevi Grēta raksturo kā draudzīgu, saprotošu, piesardzīgu un atklātu cilvēku. Šova dalībniece sevi pavisam noteikti neraksturo ar vārdu perfekcioniste, jo daudzas lietas nespēj sakārtot. Taču par tām, par kurām uztraucas, cenšas izdarīt tā, lai ir pēc viņas prāta.

Grēta uzskata, ka mākslinieku burvība slēpjas tieši tajā, ka viņiem ir kāda lieta, kura ir milzīga prioritāte un to viņi dara izcili, tāpēc kaut ko citu palaiž pašplūsmā, jo to neuzskata par tik svarīgu.

Kā trakāko lietu dzīvē mūziķe nosauc “Erasmus” braucienu uz Nīderlandi, kur devusies viena pati un pavadījusi trīs nedēļas. Sākumā viņa nezinājusi nevienu, bet nu ir ieguvusi lieliskus draugus, kuri brauc viņu apciemot. Neskatoties uz to, Grēta saka, ka trakās lietas atstāj citu pārziņā un pati atturas.

Šova dalībniece atstāj vienkāršas meitenes iespaidu, kura neaizraujas ar mākslīgo skaistumu. Runājot par skaistumkopšanu, Grēta saka, ka dažādas procedūras var uzlabot cilvēka pašapziņu, ja viņš nav apmierināts ar kaut ko savā izskatā. Pati viņa ikvienā lieto kosmētikas produktus un cenšas rūpēties par sevi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pusaudžu gados mūziķei bija svarīgs zīmolu apģērbs, šobrīd tam nav tik liela nozīme. Grēta nenoliedz, ka arī tagad reizēm gribas nopirkt konkrēta zīmola preci, bet tās ir noteiktas preču grupas, piemēram apavi.

Sievišķību Grēta raksturo vārdiem – pārliecība pašai par sevi, intelekts, drosme un rūpes.

Dziedātāja neslēpj, ka ir attiecībās, bet nedomā, ka romantiskā dzīvē traucē muzikālajai attīstībai. Viņa no sākuma vēlas sasniegt mērķus karjerā un tad – veidot ģimeni.

“Pavisam noteikti neesmu romantiskākais cilvēks, jo jau no agra vecuma savu mīlestību izrādu caur pārsteigumu un dāvanu gatavošanu, bet tas nenozīmē, ka nenovērtēju romantiskus brīžus,” atklāj Grēta.

Neskatoties uz izjustajiem dziedājumiem, ne visu, ko Grēta izdzied dziesmās, viņa ir izjutusi uz savas ādas. Dziesmu tekstos bieži runā par mīlestības sāpēm, vai cilvēkiem, kuri ir sabojājuši noteiktu dzīves posmu, bet viņa ar to nav saskārusies, tāpēc iespaidojas no līdzcilvēku dzīvesstāstiem.

Jau no agras bērnības Grēta sekojusi līdzi ārzemju zvaigznēm un iedvesmojusies, tāpēc vēlas iedvesmot arī citus. Tas, protams, nāk kopā ar lielu atbildību par saviem darbiem un vārdiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nekad neesmu izpratusi “zvaigžņu slimību”, jo nesaprotu, kāpēc, lai kāds justos pārāks par citu. Viens māk labāk dziedāt, otrs labāk gatavot, bet trešais ir izcils elektriķis – katram ir sava stiprā puse,” nosaka Grēta.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm