tv3.lv

Dueta ”The Gardens” meitenes smejoties paziņo, ka viņām nav džekiņu

Duetā ”The Gardens” apvienojušās divas labākās draudzenes, sešpadsmit gadus vecās Samanta un Darja. Meitenes gadu dzied duetā un arī lielu daļu brīvā laika pavada kopā, palīdz viena otrai un apspriež to, kāpēc viņām nav puišu.

2019. gada 5. novembrī 14:11

Sarunā ar portālu Skaties.lv meitenes stāsta, ka gadu ir labākās draudzenes un arī šo laiku muzicē kopā kā duets. Tieši tāpēc, ka divatā uz skatuves ir jautrāk, enerģiskās dziedātājas izlēma kopā startēt arī ”X Faktorā”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmās intervijas ar ”Busuļa meitenēm”: ”The Gardens”, ”Rozes” un ”Limonāde” sajutušas emociju salūtu

The Gardens uzstāšanās “krēslu izaicinājumā”!

Savas dziesmas ”The Gardens” vēl neraksta, bet viņas priecājas, ka Dašai labāk izdodas rakstīt vārdus, bet Samantai mūziku. Jaunietes plāno drīzumā ierakstīt savu pirmo singlu.

Darja smejoties paziņo, ka sākumā viņai Samanta nepatika, viņa domājusi, ka jauniete ir slinka, bet vēlāk viņa sapratusi, ka draudzene ir jautra meitene, viņām ir viegli runāt. Jaunietes saprotas no pusvārda un jūtas kā māsas.

Kad Samantai ir problēmas, Darja palīdz. Kad Darjai ir problēmas, iesaistās Samanta.

”Varu nosaukt piemēru – es zvanu Samantai un sūdzos, ka man nav džekiņa, izrādās arī viņai nav. Tā mēs nomierināmies un saprotam, ka viss mums priekšā, un kopā sākam raudāt,” smejas ”The Gardens”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Darja lasījusi internetā, ka viņām nav puišu, jo viņas tam vēl nav gatavas, jo ir pārāk nenopietnas. Tad nu jaunietes gaida, jo apzinās, ka Dievs viņas gatavo kam labākam, nekā tagad iespējams satikt.

”Ja kas, dzīvosim kopā ar kaķīti, būs, kas sagaida mājās, vienīgi garlaicīgi būtu tikai ar kaķīti,” smejas Samanta.

”The Gardens” smejoties stāsta, ka kopš augusta nometnes Gruzijā Dašai bieži raksta kāds azerbaidžānis. Viņš aicinājis Dašu dejot, stāstījis, cik viņam liela māja.

Jauniete nobijusies no vīrieša uzmācības un samelojusi, ka viņai jau ir draugs un jaunu viņa nemeklē.

”Mēs nevaram pateikt, ka mums patīk blondīni vai muskuļaini puiši, galvenais, lai labs cilvēks, lai varam kopā apmeklēt kino, kafejnīcas. Mums nepatīk, ja puisis ir dusmīgs, garlaicīgs vai dīvains,” stāsta ”The Gardens”.

Samanta atklāj, ka tehnikumā viņai iepaticies viens puisis, bet viņa vēl nezina puiša vārdu un nekad nav runājusi ar viņu. Jauniete cenšas saņemties, lai uzrunātu puisi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tā kā Darja dzīvo Salaspilī, bet Samanta Rīgā, viņas satiekas tikai vokālajās nodarbībās un pēc nodarbībām pavada laiku kopā – pastaigājas, iet uz kino, bet pārējā laikā meitenēm ir sociālie tīkli, sazvanīšanās iespēja.

Ne tikai Darja un Samanta ir sadraudzējušās, arī meiteņu ģimenes ir draudzīgās attiecībās un vasarā abas ģimenes kopā devās atpūsties uz Latgali. Meitenes pavadījušas laiku sarunās, braucot ar katamarāniem, peldoties un sildoties pirtī.

Darja mācās Rīgas Purvciema vidusskolas desmitajā klasē un atzīst, ka nav viegli. Viņai patīk angļu valoda, literatūra, mūzika, bet problēmas sagādā matemātika, ķīmija un fizika.

Dziedātājai grūti sēdēt uz vietas un risināt vienādojumus, izmantot dažādas funkcijas, jo prāts visu laiku “ceļo” pie radošām lietām.

Toties Samanta mācās Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā, lai kļūtu par vizuālā tēla stilistu.

Pagaidām dziedātājai nepatīk tērpu vēsture, jo priekšmetā stāsta par tērpiem, kādus vilka senajā Ēģiptē, tas nav interesanti. Samanta vēlas mācīties par mūsdienām, tieši to, ko pielietos praksē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm