Duets “Neprāts” atgriezies no dziesmas video filmēšanas Spānijā

Duets “Neprāts”, kuru iepazinām TV3 šovā “X Faktors”, attaisno nosaukumu un ļaujas trakai idejai, dodoties spontānā braucienā uz Spāniju, lai nofilmētu videoklipu savai pirmajai dziesmai!

2022. gada 11. janvārī 14:30

“Runā, ka spontānās idejas ir tās labākās un trakajiem pieder pasaule. Mēs sakām – vienkārši neprāts!” duets stāsta par negaidītās ieceres realizēšanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

4. janvārī jauniešiem radās ideja par kaut ko šķietami neiespējamu – nofilmēt savas debijas dziesmas video Malagas vecpilsētā, Spānijā.

5. janvārī tika meklētas iespējas to īstenot, precizēta informācija par aviobiļetēm, nakšņošanas vietu un pandēmijas ierobežojumiem. Vien 6. janvāra pēcpusdienā apstiprinājās lidojuma biļetes un piektdien agri no rīta “Neprāts” izlidoja uz Spāniju, lai jau tajā pašā dienā meklētu labākās filmēšanas vietas un uzņemtu pirmos izmēģinājuma kadrus tūristu iecienītajā pilsētā Malagā!

8. janvārī visas dienas garumā notika intensīva filmēšana un pēdējā lokācija bija Malagas krastmalā, ķerot saulrieta skaistākos mirkļus.

9. janvāra pēcpusdienā pāris devās atpakaļ uz Rīgu, lai turpinātu strādāt pie jaunās dziesmas un tās video, kas tiks prezentēts šā gada februārī. Precīzu datumu abi sola paziņot jau drīzumā savā sociālo tīklu profilā “Facebook” un “Instagram”.

Jaunieši dalās ar savu pieredzi un vēlas iedvesmot arī citus ļauties neprātīgiem, spontāniem piedzīvojumiem!

Duetā “Neprāts” ir apvienojušies divi talantīgi jaunieši – bekvokāliste, dziedātāja un farmaceita asistente Signija Taraņenko (Signia) un radio ētera personība Aleksandrs Tuguševs, kuri savu muzikālo duetu radījuši īsi pirms piedalīšanās aizvadītā gada televīzijas šovā “X Faktors”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Skaties, kā dzimst jaunas zvaigznes – vērienīgākais muzikālais šovs Latvijā “X Faktors” atgriežas ar piekto jubilejas sezonu! Jaunie muzikāli talanti nebaidās uzdrīkstēties, lai spertu soli tuvāk savam sapnim ir gatavi visas Latvijas priekšā kāpt uz lielās mūzikas skatuves un rādīt, uz ko viņi ir spējīgi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm