tv3.lv

Dziedātāja Anna Ušakova nosvinējusi savu 24. dzimšanas dienu

15.martā dziedātāja, šova “X Faktors” dalībniece Anna Ušakova nosvinēja savu divdesmit ceturto dzimšanas dienu. Pateicoties lieliskiem draugiem un ģimenei svinības ieilga uz nedēļu.

2019. gada 22. martā 9:41

Stāstot par dzimšanas dienu, Anna priecīgi paziņo, ka starp šī gada jubileju un pagājušā gada svētkiem ir ļoti lieli kontrasti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ja pagājušajā jubilejā viņa jutās ļoti slikti un gribējusi “pakārties”, tad šogad jutusies ļoti laimīga.

Pirms gada Anna cīnījās ar depresiju, cenšanos atrast savu vietu pasaulē un neskaitāmiem jautājumiem par to, kāpēc ir jādara tieši tā un ne citādāk! Nespēja tajā visā ieraudzīt pašai sevi radīja iekšējo vientulības sajūtu.

“Saņemot neskaitāmus apsveikumus no ģimenes, draugiem, kolēģiem, atbalstītājiem sapratu, ka pareizi esmu darījusi, uz īsto pusi tiekusies. Man apkārt ir tik daudz pozitīvā un tas dara mani laimīgu,” smaidot stāsta Anna.

Svētku dienā, saņemot tik daudz labus vārdus, domas un vēlējumus, Anna no apkārtējiem sajutusi, tādu sirds siltumu, tas licis viņai smaidīt, justies mīlētai, ne vientuļai.

“Labi vārdi mani pārliecināja, ka ne velti pēdējā gada laikā “būvēju” sevi no nulles pozīcijas, aizmirsu stereotipus, principus, viedokļus un visu izzināju no jauna. Ja jau man saka tik daudz laba, apzinos, ka pareizi esmu darījusi, ka izmaiņas ir pozitīvas un bija vajadzīgas,” tā Anna.

Arī šogad dziedātāja izlēmusi turpināt sevis meklējumus, censties būt labāks cilvēks, mēģināt jaunas un jaunas lietas – strādāt ar sevi, bet jau citā līmenī.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Būt attiecībās ar mani ir tas pats, kas dzīvot uz vulkāna.” Anna Ušakova atklātā intervijā

“Dzimšanas dienā man bija brīvdiena, izgulējos, mierīgi pasēdēju ar kafijas krūzi rokās, padomāju, relaksējos. Vēlāk aizgāju uz frizētavu un nogriezu īsākus matus, sajutos kā jauns cilvēks, likās, kāda daļa no smaguma nokrīt no pleciem. Tam sekoja sejas maska, gatavošanās vakaram, vēlējos būt skaista,” dzimšanas dienas rituālu atklāj Anna.

Mūziķe neplānoja svinēt dzimšanas dienu, bet sanāca uzsākt svinības jau nedēļu pirms notikuma un arī pēc jubilejas vēl nedēļu no vietas tika svinēti svētki.

Anna smejas, ka neskaitāmo svētku kūku dēļ viņa nepieņēmās svarā, tieši otrādi – notievēja, toties negulētās naktis ir atstājušas tumšākus lokus zem acīm.

“X Faktora” pretendente Anna Ušakova: Ilgus gadus domāju, ka neesmu skaista, man bija ļoti zems pašvērtējums

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Labi, ka skolā bija brīvdienas, tātad varēju atļauties nedēļas garumā svinēt svētkus. Svinēju kopā ar ģimeni un saviem tuvākajiem draugiem, tās bija lieliskas dienas un naktis,” atceras Anna.

Tā kā māksliniecei ir problēmas ar muguru, kuras viņa pati vēl nebija sākusi risināt, tad mamma un draugi dāvināja dziedātājai ārstniecisko masāžu dāvanu kartes.

“Ar mīļoto mums parasti ir norunas. Viņš man uzdāvināja tieši tādas kedas, kādas gribēju un biju teikusi, ka gribu. Pati sevi svētkos palutināju ar jaunu lūpu krāsu, liekas, nieciņš, bet sievietēm būtiska lieta,” smejas Anna.

Pēc svētkiem Annai ir kareivīgs garastāvoklis, viņai gribas izpausties muzikāli, darīt un nebaidīties no iespējamajām kļūdām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm