tv3.lv

Dziedātāja Kattie atklāj savu notievēšanas recepti

Tuvojoties bikini sezonai, “X Faktora” uzvarētāja Kattie atklāj, ka nekad nav ievērojusi diētas. Lai būtu gatava, doties uz pludmali māksliniece vienkārši ēd daudz mazāk.

2019. gada 27. martā 18:16

Sarunā ar portālu Skaties.lv dziedātāja atklāj, ka nekad nav, pat apsvērusi domu par diētu ievērošanu.

“Ja redzu, ka man parādījušies pāris lieki kilogrami, es vienkārši sāku ēst daudz mazāk. Vienalga kā gribas vēl ēst, es saņemu sevi rokās un atsakos no ēdiena,” tā Kattie.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: Kattie bauda Sarkanās jūras zemūdens krāšņo pasauli un viesojas pie beduīniem

Mūziķe šādās reizēs ne tikai ēd daudz mazāk, bet atsakās arī no trekniem ēdieniem, priekšroku dodot salātiem.

Ja ļoti gribas ēst, māksliniece dzer daudz ūdens un tādā veidā cenšas “apmānīt” savu vēderu un kaut uz mirkli neizjust izsalkumu.

“Man veicas, ka nemīlu ēst saldumus. Lielākās problēmas sagādā mammas gatavotais lečo un tēta kaltētās vistiņas, no abām šīm lietām nevaru atteikties, nav man tik spēcīgs raksturs,” smejas Kattie.

Mūziķe smejoties turpina stāstīt, ka par spīti tam, ka viņai negaršo saldumi, tēju viņa dzer ļoti saldu un bieži. Vidēja izmēra tasītē tiek ieliktas četras karotes cukura.

Dziedātāja Kattie mainījusi imidžu un atklāj savus skaistuma noslēpumus

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Pirms miega man vienmēr gribas ēst, cenšos pēc iespējas ātrāk aizmigt, jo guļot izsalkums nav jūtams. Mazas ēdiena porcijas, ūdens un daudz miega ir mana labākā diēta,” tā Kattie.

Dziedātāja neslēpj, ja viņa ir izsalkusi, tad ir viegli nokaitināma un ļauna, tad labāk viņai klāt neiet.

Alkohols tiek lietots tikai svētkos, tātad tievējot, ballītes un grādīgo dzērienu sniegtās kalorijas netraucē skaista auguma iegūšanai.

Kā ievirzījusies “X Faktora” uzvarētājas Kattie dzīve Baltkrievijā?

Šī gada bikini sezonu Kattie atklāja jau Ēģiptē un paziņo, ka viņai ir jāsaņemas un jāēd mazāk. Māksliniece ir pieņēmusies svarā un no liekajiem kilogramiem ātri jātiek vaļā.

“Nespēju pat iedomāties, ka nedēļu ēstu tikai olas, dzertu kefīru vai trīs dienas tikai ūdeni. Visa veida tievēšana ir rakstura stingrības pārbaude, arī mana metode prasa daudz nervu šūnas, bet vismaz to mazumiņu, ko ēdu, ēdu ar baudu. Ja ēd visu laiku vienu un to pašu, tad par kādu baudu var būt runa?” jautā Kattie.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm