tv3.lv

Ekskluzīvi! Ciemos pie dvīņu māsām "Rozēm" skolas kopmītnēs

Piektajā “X Faktora” tiešraidē no šova tika izbalsotas dvīnes “Rozes”. Skaties.lv devās apciemot māsas Rīgas Doma kora skolas kopmītnēs, lai redzētu, kā dzīvo šova zvaigznes un kāda ir viņu ikdiena.

2019. gada 4. decembrī 11:45

Pēc šova māsām nav laika skumt, skolā izveidojušies parādi, kuri līdz semestra beigām jānokārto.

“X Faktora” pusfinālā neiekļūst “Rozes” un Artis Zaķis

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Rožu uzstāšanās X Faktora piektajā tiešraidē!

“Šova laikā skola mums ļoti nāca pretī un atbalstīja. Uzskatām, ka mācīties ir mūsu pienākums. Mācības ir dāvana, kas jānovērtē, jāmāk ņemt pretī. Mums ir prieks uzturēties gan skolā, gan kopmītnēs,” smaida “Rozes”.

Dvīnes kopmītņu istabiņā dzīvo kopā ar vēl vienu meiteni un trijatā spēj lieliski sadzīvot. Jaunietes priecājas, ka kopmītnēs visi viens otru ciena un klauvē pirms ienākt kādā no istabiņām.

Dziedātājas stāsta, ka kopmītnēs jāatgriežas līdz 23.00. Ierodoties vēlāk, tas tiek uzskatīts par pārkāpumu. Sakrājoties vairākiem pārkāpumiem pastāv iespēja, ka jāmeklē jauna dzīvesvieta.

“Vasarā pastāvēja iespēja, ka mūs izmetīs. Bija daudz koncerti, deju treniņi un bieži vien vēlu atgriezāmies. Neskatoties uz to, ka laiku izmantojām lietderīgi pastāvēja iespēja, ka šeit nedzīvosim, nācās cīnīties,” neslēpj māsas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ja mati izskatās perfekti, grimam nav nozīmes.” Duets “Rozes” atklāj skaistuma noslēpumus

Māsas stāsta, ka sākumā kopmītņu virtuvē gatavojušas ēst, bet nu negatavo, jo nav tik daudz brīva laika. Tāpat arī gatavošana nav viena no viņu iemīļotajām nodarbēm.

“Pavadi stundu gatavojot, tad visu apēd desmit minūtēs, tas, ka garšīgi ātri aizmirstās. Ēdam maizītes, biezpienu, auzu pārslu putru, augļus. Netālu no kopmītnēm var iegādāties bulciņas, blakus ir garšīga kafija – viss pa rokai,” smaida “Rozes”.

Jaunietes apzinās, ka bulciņu ēšana nav veselīga, bet pagaidām apstākļi spiež.

Uz galda dziedātājām nestāv ēdiens, bet gan sintezators, kurš noder gan pirms solfedžo ieskaitēm, gan cenšoties radīt savas dziesmas.

Dziedātājas vēlas turpināt darboties mūzikā un mēģina strādāt pie sava materiāla, viss kas “Rozēm” vajadzīgs ir zinošs palīgs, kurš viņas ievestu mūzikas biznesā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā vienu no galvenajām piemiņas lietām no “X Faktora” dvīnes nosauc rožu ziedlapiņas. Tās viņas ievietojušas speciālā trauciņā un sargā kā piemiņu no atbalstītājiem, pirmajiem mirkļiem uz skatuves, kad saņēmušas skatītāju novērtējumu – ziedos.

“X Faktora” ģenerālmēģinājumā “Rozes” piedzīvo misēkli ar spīdumiņiem

“Būtisks ir mūsu plauktiņš uz tā stāv gan skolas lietas, gan grāmatas, kuras lasām. Zemāk ir vieta kosmētikai. Dekoratīvā kosmētika mums ir maz, tikai pats nepieciešamākais, vairums lietu ir ķermeņa kopšanas līdzekļi,” kosmētikas plauktu analizē “Rozes”.

Istabiņā “Rozēm” nav sadalīti pienākumi, viss balstās uz komunikāciju, viņas nav sveši vai atsvešināti cilvēki, lai būtu jātaisa grafiks, par to, kad tiek mazgāta grīda vai slaucīti putekļi.

“Mūsu mazā istabiņa atgādina par to, ka ir vajadzīgs tik maz, lai dzīvotu. Mums viss vienmēr sakārtots, viss vajadzīgais ir. Radījām mājīgu atmosfēru. Ja ir piepildīta ikdiena, tad nevajag lielu dzīvokli, mājās gribas tikai mieru,” tā “Rozes”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dvīnes smejoties paziņo, ka nekrīt viena otrai uz nerviem, viņām daudz nevajag, viss ir – sarunas ar mammu pa telefonu un kāds no ģimenes līdzās!

“Kojās” “X Faktora” dalībnieces klausās mūziku un relaksējas telefonos, skatoties draugu bildes “Instagram”, kā arī skatoties jaunus videoklipus. Ja gribas ko aktīvāku māsas vingro vai dejo.

Daudziem dzīve kopmītnēs asociējas ar nebeidzamām ballītēm, māsas par šādu mītu tikai pasmejas.

“Rozes” skaidro, kā izvēlas apģērbu. Dvīņu māsām ir būtiski gudri iepirkties

Viņas nenoliedz, ka pēc mācībām draugi sanāk kādā no istabiņām, dzer tēju, kopā skatās filmas, muzicē un vienkārši sarunājas – par dzīvi, mūziku un mācībām.

“Mēs nesakām, ka esam tik pareizas un nekad netusējamies. Mēs varam draugu kompānijā aiziet atpūsties, bet darām to ar mēru. Ikvienam reizēm “jāatslēdz” prāts, bet tas nedrīkst ietekmēt ikdienas lietas,” tā “Rozes”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sevi dvīnes sauc par vakara dziedātājām, bet aiz sienas ir vakara pļāpātāji, tā kā viss līdzsvarā, plāno sienu ietekmē neviens nevienam netraucē.

Dvīnes Sanita un Sanija Rozes “X Faktorā” demonstrē māsu spēku

“Rozes” priecājas, ka mamma sarūpējusi vitamīnus, ikdienā jaunietes dzer zivju eļļu un “D” vitamīnu un no rīta, tukšā dūšā, ēd ķiplokus, lai neslimotu.

“Kopmītnes ir laba vieta, kur iepazīties ar vienaudžiem un izpausties sevis izvēlētajā dzīves lauciņā. Ne mirkli nenožēlojam, ka dzīvojam tieši “kojās”,” nobeidz “Rozes.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm