tv3.lv

Ielūkojies fināla ģenerālmēģinājuma fotogrāfijās! Uz skatuves redzēsim arī ”Prāta vētru”, Donu un Aiju Andrejevu

12. decembrī, plkst. 20.00 kanāla TV3 ēterā un televīzijā Go3 sāksies vērienīgā muzikālā šova ”X Faktors” fināls, kurā cīņu par uzvaru turpinās trīs palikušie dalībnieki – Grēta Grantiņa, Eduards Rediko un Viktors Buntovskis. Fināls būs īpašs ar to, ka uz skatuves kāps ievērojami pašmāju mākslinieki, kā piemēram ”Prāta Vētra”, Dons, Aija Adrejeva ar ”Very cool people” un citi, kā arī visa balsojuma summa tiks ziedota labdarības akcijai ”Eņģeļi pār Latviju”.

2021. gada 12. decembrī 12:18

Kā jau lielajam šova finālam pienākas, vakara gaitā skatītājus pie TV ekrāniem priecēs tautā iemīļoti muzikālie viesi. Uz skatuves kāps pašmāju supergrupa ”Prāta vētra”, kas izpildīs dziesmu ”Aiz sienas” no jaunā albuma ”Gads bez kalendāra”. Tāpat uz skatuves kāps arī Dons, kurš izpildīs dziesmu ”Tas rakstīts debesīs. Piena ceļš”, kā arī Aija Andrejeva, kura kopā ar atraktīvo grupu ”Very cool people” uzburs Vudstokas festivāla sajūtu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kuram no ”X Faktora” finālistiem uzvaru vēl bijušie šova dalībnieki?

”Viņš uzticējās un ļāva pavērst skaņdarbu caur manu redzējumu.” Grēta Grantiņā finālā uzstāties kopā ar Intaru Busuli

”Vēlos dalībniekiem novēlēt ko ļoti vienkāršu. Lai piepildās viss kārotais un grūtajos brīžos dalībnieki neiemet plinti krūmos. Pārējais viss jau sakārtosies,” to dalībniekiem vēl mūziķis Dons.

Fināls būs īpašs ar to, ka visi balsojumā iegūtie ienākumi tiks ziedoti labdarības akcijai ”Eņģeļi pār Latviju”, kas šogad aicina palīdzēt 176 bērniem, kuru veselības uzlabošanai kopumā ir nepieciešami 373 217,32 eiro. Viena zvana cena – 1,42 eur (ar PVN).

Finālā dalībnieki no sākuma katrs izpildīs pa divām dziesmām pēc pašu izvēles. Vienu no dziesmām dalībnieki izpildīs ar kādu atpazīstamu pašmāju grupu vai mākslinieku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Grēta Grantiņa uzstāsies kopā ar savu mentoru Intaru Busuli, Eduards Rediko dziedās duetu kopā ar spilgto Aminatu, savukārt Viktors Buntovskis pārsteigs ar dziesmu kopā ar grupu ”Astro’n’out.”. Tie dalībnieki, kuri iekļūs šova superfinālā, izpildīs vēl vienu papildu dziesmu.

Seko līdzi jauno talantu muzikālajam izaicinājumam katru svētdienas vakaru kanālā TV3 un televīzijā Go3 plkst. 20.00.

”Nedaudz bail izčakarēt dziesmu!” Finālā Viktors Buntovskis uzstāsies kopā ar grupu ”Astro`n`out”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm