tv3.lv

Iepazīsimies tuvāk! Interesanti fakti par "X Faktora" fināla 12 dalībniekiem

3.novembrī sāksies muzikālā šova “X Faktors” fināla tiešraides, kur cīņu par 10000 eiro un līgumu ar ierakstu kompāniju “Sony Music” uzsāks 12 pārliecinoši un talantīgi dalībnieki. Pirms tiešraidēm iepazīsti mazliet tuvāk topošās mūzikas zvaigznes!

2019. gada 28. oktobrī 15:00

Aijas Auškāpas komanda, kategorija “meitenes vecumā no 16 līdz 25 gadiem”!

Anna Krista Ostrovska (24) ir dzimusi muzikālā ģimenē, tāpēc jau agrā bērnībā meitene sāka dziedāt vecāku vadītājā popgrupā “Meduslāsītes”. Vokālās autoritātes Annai ir Demija Lovato un Ieva Kerēvica. Uzvara šovā Annai sniegtu iespēju nopietnāk pievērsties savas mūzikas menedžmentam, kā arī iespēju realizēt sapni par albuma izdošanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Elīnai Evelīnai Jansonei (17) patīk gulēt, spēlēt volejbolu un braukt ar kartingiem. Mūzika Elīnai ir asinīs jau kopš dzimšanas – viņai ir absolūtā dzirde, kas Elīnu pamatīgi atšķir no pārējiem. Viņas autoritātes ir Lady Gaga, Dua Lipa, Keitija Perija un brālis Eduards Jansons. Uzvara noteikti sniegtu iespēju radīt savu mūziku un dalīties ar to!

Diāna Paško (23) ir absolvējusi Rīgas Stradiņu Universitātes Multimediju fakultāti, šobrīd mūziķe strādā finanšu jomā. Ārpus darba, Diāna ļaujas mūzikai, tā ir kā terapija, iekšējais spēks, kas palīdz pārdzīvot grūtības un turpināt iet uz priekšu. Dziedātājai ļoti patīk apmeklēt kino, bieži vien viņa turp dodas viena, jo tas ir labs veids, kā kvalitatīvi pavadīt laiku ar sevi! Uzvaras gadījumā Diāna ierakstīs solo albumu.

Marata Ogļezņeva komanda, kategorija “puiši vecumā no 16 līdz 25 gadiem”!

Klāvs Ozols (19) ir radošs, vieglprātīgs un brīvs no aizspriedumiem. Mūzika ir būtiska daļa no jaunieša ikdienas, tāpēc viņa mīļākā atpūtas vieta ir Saldus mākslas un mūzikas skola, kur viņš izpaužas, izkrāsojot emocijas uz audekla, gan, izliekot tās ar klavierspēles palīdzību. Klāva vēlmes nav parastas, viņš ir pārliecināts, ka uzvara šovā palīdzēs ierakstīt vismaz trīs albumus.

Arti Zaķi (16) var atpazīt pēc košās matu krāsas, kuru viņš maina atkarībā no noskaņojuma. Pats saka, ka citreiz mēdz būt pārlieku pļāpīgs, bet, kad nepieciešams, Artis var kļūt arī dziļdomīgs un nopietns. Ja Artis uzvarēs “X Faktorā”, viņš noteikti laidīs klajā savu dziesmu un videoklipu.

Dagnis Roziņš (22) ir vienkāršs, aizrautīgs un sirsnīgs. Mūzika vienmēr ir bijusi lieta, kas viņu pavada jebkurā situācijā. Dagnis saka, ka mūzika spēj paspilgtināt katru dzīves mirkli, tādēļ viņš agrāk mēdza ieiet klasē pie nepazīstamiem skolotājiem un vienkārši sākt dziedāt. Uzvara šovā Dagnim nozīmētu daudz – iegūto naudas balvu viņš ieguldītu savas mūzikas attīstīšanā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reiņa Sējāna komanda, mentors kategorijai “25+”!

Reinis Liepa (28) vienlaikus ir gan ļoti traks, gan sirsnīgs. Nodarbojas ar mūziku ikdienā un vēlas mainīt citu cilvēku dzīves ar savām dziesmām. Trakākais, ko viņš ir darījis? Izlēcis no braucoša vilciena Polijā. Un viņa dzīvi vislabāk raksturo AC/DC dziesma “Thundersrtuck”.

Elīnas Gluzunovas (27) dzīvē mūzika ir ieņēmusi svarīgu lomu, viņa dzied jau kopš četru gadu vecuma. Dziedātāja ir uzstājusies kopā arī ar maestro Raimondu Paulu un grupu “Opus Pro”. Liels muzikālais sasniegums Elīnas dzīvē ir dalība šovā “Brittains got Talent”, 2015. gadā. Šobrīd viņa strādā skaistumkopšanas nozarē. Ja Elīna gūs uzvaru šovā, naudas balva palīdzēs sagatavoties gaidāmajām kāzām.

Pāvels Fomkins (30) ir mūziķis un ģitārspēles skolotājs, kurš sevi raksturo kā ļoti pacietīgu lauvu. Pāvelam mūzika ir veids, kā izpausties un būt par sevi. Pāvels prot karatē! Pāvels mūzikā sevi salīdzina ar Edu Šīranu, taču par autoritāti uzskata arī bijušo prezidenti Vairu Vīķi – Freibergu!

Intara Busuļa komanda, mentors kategorijai “Vokālās grupas”!

Grupas “The Gardens” dalībniece Darja (16) dzīvo Salaspilī, bet mācās Rīgas Purvciema vidusskolā, savukārt Samanta (16) dzīvo Rīgā un šogad ir uzsākusi skolas gaitas Jāzepa Mediņa mūzikas vidusskolā. Meitenes ir labākās draudzenes, kuras šādā grupas sastāvā jau ir paspējušas uzstāties vairākos labdarības koncertos. “The Gardens” sapnis ir uzvarēt “X Faktorā” un pārstāvēt Latviju “Eirovīzijā”.

Duetā “Rozes” apvienojušās māsas Sanija (18) un Sanita (18). Meitenes ir ne vien dziedātājas, bet arī dejotājas, sportistes un aktīva dzīvesveida piekritējas. Sanita sevi raksturo kā kautrīgu, taču Sanija sevi raksturo kā emocionālu, bet labā nozīmē, jo tas ļauj izjustās sajūtas ielikt arī mūzikā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Trio “Limonāde” ir grupa ar 10 gadu skatuves pieredzi, uzstājoties gan kopā, gan atsevišķi dažādos projektos. Limonāde vārdnīcā ir dzirkstoša, krāsaina, daudzveidīga, kas grupas dalībniecēm – Kristīnei (32), Ilutai (32) un Ievai (31) licies gluži kā raksturojums par viņām pašām – tā radies grupas nosaukums. Dāmas vieno stipra draudzība, krāsainas dvēseles un sievišķīgi vokāli.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm