tv3.lv

Iespējams, emocionālākais pieteikums ”X Faktoram” – Laima Samiņa

Viena no ”X Faktora” spilgtākajām kandidātēm, kura savu talantu parādīja Rīgas atlasē, ir Laima Samiņa. Laima pārsteidza žūrijas pārstāvjus ar īpaši emocionālu priekšnesumu. Intervijā Skaties.lv Laima dalījās pieredzē par mūzikas industrijā jau paveikto, kā arī pastāstīja par sevi un saviem nākotnes plāniem.

2019. gada 31. maijā 16:09

Māksliniece stāsta, ka ”X Faktorā” ir pieteikusies, tāpēc ka tas ir pasaules mēroga talantu šovs un jau piesakoties atlasei zinājusi, ka sper soli pretī savu muzikālo dotību pārbaudei un, protams, savam muzikālajam sapnim – būt dzirdētai un sajustai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Laima ne pirmo reizi uzstājās publikas priekšā, iepriekš viņa ir dziedājusi klubos, dažāda veida koncertos, labdarības pasākumos, pilsētas svētkos un citās vietās.

”X Faktora” atlasē Laima izpildīja dziesmu krievu valodā “Индиго”. Dziesmu izvēlējusies, jo uzskata, ka nedrīkst izpildīt dziesmu, ja pati nesaprot tās vēstījumu. Māksliniece gan zinājusi, ka šī dziesmas izvēle ir riskanta, bet bijusi pārliecināta, ka būs saprasta un sadzirdēta.

Laima atklāj, ka brīvi pārvalda trīs valodas – latviešu, angļu un krievu. Dalībniece angļu valodā ir izpildījusi dažādas dziesmas, kā, piemēram, Malfa ”So long”, The Hardkiss ”Helpless”, Gaga & B.Cooper ”Shallow”, Kadebostany ”Castle in the snow”. Burvīgo balsi māksliniece ir mantojusi no savas mammas, kura korī turēja visu trešo balsi. Patlaban gan Laima ir vienīgā, kas ģimenē dzied.

Dalībniece atklāj, ka raksta arī pati savas dziesmas. Laimas mūzika ir pārsvarā par mīlestību, pārdzīvojumiem, dzīves jēgu, prieku un laimi. Pašai māksliniecei nav konkrēta iecienītā mūzikas žanra.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Liekot roku uz sirds, varu pārliecinoši atzīt, ka esmu melomāns – klausos jebkādu mūziku, kas iet pie sirds vai garstāvokļa. Bēthovens, Rammstein, Beyonce, Vivaldi, Eminem – mans saraksts ir nebeidzams”, māksliniece stāsta.

”X Faktors” Laimai nebūs pirmais talantu konkurss. Iepriekš, ir piedalījusies ”Ghetto Faktorā”, ”Europe Stage”, mēģināja savus spēkus ”Slāvu Bazārā”.

”Dalību šajos konkursos varu pamatot vien ar to, ka vēlējos gūt pieredzi, uzstājoties tieši kompetentās žūrijas priekšā un gūt profesionālus padomus,” piebilda dalībniece.

Ikdienā Laima nodarbojas ar pašizglītību – lasa grāmatas, apmeklē seminārus, sporto. Pārvalda savu nelielo uzņēmumu – tulkošanas biroju. Pasniedz vokālu jauniešiem studijā ”Tamara Music Studio”.

Un cītīgi raksta bakalaura darbu Latvijas Universitātes žurnālistikas fakultātē. Kā pati saka: ”Cenšos būt universāls cilvēks un pagūt visu”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Laimas pats lielākais sapnis ir nekad nepārstāt sapņot.

”Cilvēki mēdz pārstāt tiekties pēc augstākā, kad kāda noteikta virsotne ir sasniegta. Mana dzīves devīze ir ”Dare to Dream and Dream Big” – uzdrīksties sapņot un sapņo par lielām lietām!” tā Laima.

Neieskaitot to, ka Laimai ir skaista balss un lieliskas uzstāšanās spējas, viņa prot arī spēlēt klavieres, pasniegt dejas un dejo arī pati. Māk arī dažādus akrobātikas elementus, pašlaik mācās zīmēt un ir paguvusi jauno talantu izmēģināt uz savas viesistabas sienas. Laima uzskata par talantu arī savu pārmērīgo empātiju – esot ļoti līdzjūtīga un iejūtīga persona.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm