tv3.lv

"Ir laiks eksperimentiem!" Alekss Silvērs stāsta, kāpēc ir pelnījis atgriezties "X Faktorā"

3. novembra vakarā noslēgsies balsojums par trīspadsmito “X Faktora” dalībnieku. Viens no pretendentiem uz iekļūšanu šovā ir dziedātājs Alekss Silvērs. Alekss pastāsta, kāpēc vēlas darboties šovā un ko “X Faktors” viņam ir sniedzis jau šajā neilgajā laika posmā!

2019. gada 31. oktobrī 18:00

Alekss domā, ka ir pelnījis atgriezties “X Faktorā”, jo pēc “krēslu izaicinājuma” uzstāšanās Intars Busulis viņam aplaudēja, kājās stāvot, tāpat arī citi žūrijas locekļi izteica ļoti labus komentārus par viņa vokālajām spējām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nebijis pavērsiens “X Faktora” vēsturē! Viens dalībnieks atgriezīsies šovā!

Aleksa uzstāšanās krēslu izaicinājumā!

“Apsēdos krēslā un nosēdēju piecpadsmit priekšnesumus, tas nav maz. Tā bija tāda nervu spēle, nemitīga sevis šaustīšana par to, kurš labāks, es vai mākslinieks, kurš uzstājas. Saņemtā iespēja ir lielisks veids, kā ar “otro elpu” atgriezties šovā, atgriezties komandā, kurā atrasties esmu pelnījis,” skaidri nosaka Alekss.

Minskā satiekas “X Faktora” uzvarētāja Kattie un šā gada pretendents Alekss Silvērs

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dalība šovā Aleksam nozīmētu iemācīties ko jaunu. No visiem projektiem un šoviem, kuros viņš piedalījies ir iegūtas mācības, kādas atziņas, kas palīdzējušas tālākajā karjerā, “X Faktors” sniegtu to pašu!

“Esmu iemācījies mainīties, paskatīties uz sevi no cita rakursa. Nedomāt par savu ego, bet padomāt vispirms par komandu un cilvēkiem, kuri ir blakus. Atlasīt dziesmas, kuras nekad mūžā nedziedātu, bet tagad es skatos uz to visu un domāju – kāpēc gan nē? Ir laiks eksperimentiem,” smaida Alekss.

Mūziķis uzskata, ka māksliniekiem nepārtraukti jāapgūst jaunas lietas, jāpilnveidojas, jāizkāpj no komforta zonas, lai beigu beigās to paplašinātu – tikai tā iespējams augt sevis izvēlētajā lauciņā!

“Nekur nav teikts, ka dziedātāji, kuri jau ko sasnieguši mūzikā, nevar piedalīties.” Alekss Silvērs par dalību “X Faktorā”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Alekss neslēpj, ka šobrīd aktīvi attīstās viņa karjera Baltkrievijā, tāpat arī Rīgā notiek dažādas muzikālas lietas, bet “X Faktors” ieņem primāro vietu.

Šova pretendents priecājas par ikvienu atbalstītāju, kurš uzraksta vēstuli, pienāk klāt uz ielas un novēl veiksmi balsošanā, tas viss rada papildus vēlmi, lielāku pārliecību turpināt muzikālo darbību, kā arī parāda, ka dziedāšana ir īstais dzīves ceļš.

Vēlies atbalstīt Aleksu, vai kādu citu dalībnieku? Balso ŠEIT!!

Alekss Silvērs atteicies no ballītēm un alkohola par labu sporta zālei un svara pieaugumam

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm