Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Izraudos un tad darbojos tālāk.” Diona Liepiņa pusfināla stresu pieveic ar asaru palīdzību

Viena no dalībniecēm, kura jau šovakar kāps uz ”X Faktora” pusfināla skatuves, lai sacenstos par iekļūšanu finālā, ir Diona Liepiņa. Dziedātāja skaidro, ka mūzika ir viņas dzīvē ne tikai šova laikā, bet arī ikdienā, ārpus filmēšanas un uzvaras gadījumā viņa nepazudīs, bet turpinās radīt mūziku. Pusfinālā redzēsim Dionu no jaunas puses – dziedātāja dejos!

2021. gada 5. decembrī 14:40

Sarunā ar portālu Skaties.lv Diona nenoliedz, ka pirms pusfināla izjūt uztraukumu, jo vēl pāris solīši līdz viņas ”X Faktora” mērķim – uzvarai! Diona visu laiku domā par to, ko vēl izdarīt, pie kā piestrādāt, ko pielabot un kā tālāk to visu īstenot. Atbildība aug, viņa nevēlas pievilt ne sevi, ne mentoru, ne atbalstītājus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Piedalīšanās šovā ”X Faktors” nav tāds ”aiz neko darīt” lēmums, tādēļ arī jau no pašiem pirmsākumiem uzliku sev konkrētu mērķi saistībā ar šovu – iešu līdz galam – līdz uzvarai –, kura ļaus man piepildīt savu sapni un, beidzot izdot debijas albumu, jo pašas radītas dziesmas ir pārpārēm. Iekļūšana finālā ir pirmspēdējais svarīgākais solis pirms finiša taisnes, bremzēt nevar. Esmu pateicīga ikkatram atbalstītājam, balsotājam, kurš ir daļa no mana sapņa piepildīšanās,” pateicības vārdus saka Diona.

Dziedātāja uzsver, ka pēc šova turpinās nodarboties ar mūziku, pagaidām tikai nav zināms, vai sekos darbs pie albuma, vai arī viņa turpinās izdot singlus. Viss ir atkarīgs no budžeta. Šova dalībniece turpinās rakstīt dziesmas, sniegt koncertus, izdodot albumu būtu iespējams uzstāties tikai ar oriģinālmūziku, uzaicinot koncerttūrē pāris no saviem ”X Faktora” draugiem.

”Grūti nosaukt lielāko konkurentu, katram ir tik ļoti kaut kas savs, ka likt visus vienā ”maisā” es nevaru. Skatīšos no cita skatu punkta, piemēram, nākotnē noteikti ar sajūsmu stāstīšu cilvēkiem par Eduarda Rediko apbrīnojamo vokālu un skatuvisko harizmu,” smaidot nosaka Diona.

Diona uzskata, ka ceturtajā tiešraidē nokļūšana uz izbalsošanas līnijas “iekustinājusi ledājus”, tajos “ielūzt” viņa nevēlas, tāpēc skatiens taisni uz priekšu un turpināšana ticēt saviem spēkiem, kuri var viņu aizvest līdz nākamajam etapam – finālam.

”Šonedēļ beidzot dejošu. Dziesma būs latviski. Dziesmas autore ir kāda dziedātāja, kura ir pārstāvējusi Latviju ”Eirovīzijā”. Pārējais, lai paliek intrigai. Ir sagatavota lieliska horeogrāfija, dejotāji ir ļoti pacentušies, tērpi mums būs saskaņoti. Uzreiz iedomājos par vienas dizaineres tērpiem, kuri uz lielās skatuves varētu izskatīties lieliski! Otra dziesma būs muzikāli mierīgāka un angliski. To izpildīšu sēžot tā it kā uz mākoņa maliņas, sniegšu vēstījumu ikkatram no skatītājiem,” par vakara priekšnesumiem pastāsta Diona.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Abas Dionas izpildās dziesmas vēstīs, ka galvenais ir nepazaudēt savu īsto ”es”, kas bieži vien notiek, kad pārlieku daudz ieklausāmies garāmgājēju komentāros, nesekojam savai sirdsbalsij, pazūdam ikdienas steigā, stresā, savā haosā.

Šova dalībniece dziedās par to, kam pati iet cauri, ko pārdzīvo. Viņa vēlas, lai arī skatītāji sadzird šo vēstījumu un saprot, ka kopā ir vieglāk, tu neesi viens, padoties nevar!

Diona pazinās, ka ir jāanalizē sevi, ne apkārt esošos viedokļus, tad tiešām var pazaudēt ”sevi”. Viņa velk to, kas patīk un rada komfortablu sajūtu. Dziedātājai ir lieliska komunikācija ar viņas stilisti Indru Salceviču, kura lieliski izprot Dionas vēlmes, atliek tikai nosūtīt, kā vēlas izskatīties, kad Indra jau zina, uz kuru veikalu skatīties.

”Pusfinālā stress pieaug, protams, jo pieaug atbildība, un aptvere par to, ka līdz sapnim vēl tikai daži soļi, nevar atlaist grožus. Kā ar to cīnos? Hmmm… Nu, vienkārši izraudos un tad darbojos tālāk. Kurš neraud? Visi raud. Arī es par katru sīkumu. Tas arī bija grūtākais šajā nedēļā – neņemt vērā lietas, kuras diži ietekmēt nevaru, centos ik brīdi sev atgādināt, ka ir jākoncentrējas tikai uz svētdienas priekšnesumu,” atklāj Diona.

Finālā būs jāizpilda trīs dziesmas, Diona to, cik grūti tas ir, pārbaudīja jau pusfināla nedēļā, kad bija jāiemācās pusfināla dziesmas un jauna glābējdziesma, kuru viņa cer, ka nenāksies dziedāt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skaties šova “X Faktors” pusfinālu jau šovakar – telekanālā TV3 vai televīzijā Go3, sākums – 20.00!

Baiba Gāliņa

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma