tv3.lv

”Ja mati izskatās perfekti, grimam nav nozīmes.” Duets ”Rozes” atklāj skaistuma noslēpumus

Dvīņu māsām ”Rozēm” ir savi skaistuma noslēpumi! Jaunietēm nav problēmu iziet uz ielas bez kosmētikas kārtas uz sejas, galvenais – apskatīties spogulī un priecāties par atspulgu. ”Rozes” nekrāso un netaisno matus, kā arī neapmeklē skaistumkopšanas salonus.

2019. gada 21. novembrī 9:30

Viens no ”Rožu” skaistuma noslēpumiem ir sabalansēta ēšana. Jaunietes cenšas ēst solīdos daudzumos, lai nav par daudz un par maz.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dueta Rozes uzstāšanās trešajā tiešraidē!

”Mēs neesam perfektas, esam vēl pareiza uztura meklējumos. Meklējam šo eliksīru, kas sniegtu enerģiju un labu pašsajūtu,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta ”Rozes”.

Dvīnes domā par pareizu sejas ādas kopšanu, māsas lieto mitrinošus krēmus, no rīta un vakarā nomazgā seju, nekad neiet gulēt ar kosmētikas kārtu uz sejas. Tas viss ļauj skatīties uz sevi spogulī un priecāties par atspulgu.

”Būtiskas ir fiziskās aktivitātes. Ja sevi nodarbini un svīsti, tad no ķermeņa izdalās sārmi. Mēs daudz dejojam, fiziski sevi nodarbinām. Cenšamies katru otro dienu dejot,” tā ”Rozes”.

Dvīnes Sanita un Sanija Rozes ”X Faktorā” demonstrē māsu spēku

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Māsām bija periods, kad viņas eksperimentēja ar grimu. Bija aizrautība atrast sejas ādai piemērotu tonālo krēmu, īsto uzacu formu, iemācīties skaisti krāsot acis.

Nu ”Rozes” nedomā par grimu, var iziet uz ielas bez kosmētikas lietošanas. Ja mati izskatās labi, tad kosmētikai nav nozīmes.

”Kad nelietojam kosmētiku, mums pietiek ar desmit minūtēm, lai izietu no “kojām”. Ja izlemjam pucēties, tad darām to lēni, izbaudām, tad, ieskaitot apģērba izvēli, matus un krāsošanos, mums nepieciešama stunda,” tā ”Rozes”.

Brīvajos vakaros dziedātājas sevi iepriecina ar dziļi attīrošām sejas maskām, sejas maskas dvīnes uzskata, kā ”odziņu” ar ko iepriecināt ādu.

Runājot par matu kopšanu, māsas lieto šampūnu un kondicionieri, tos iegādājas frizieru veikalos. Dzīvojot ar vecākiem, viņas neskatījās kādi šampūni mājās, lietoja visu, ko mamma bija nopirkusi. Nu tas ir mainījies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Daudzi domā, ka mēs taisnojam un krāsojam matus, bet tā nav. Mums ir dabīgi blondi mati. Jā, ar gadiem mati paliek tumšāki, tas tāpēc, ka mammai ir Latvijas pelēkie mati, tas ir iedzimts. Vasarā daudz laika pavadām saulē, baudām pludmales priekus. Mati saulē izbalē un ir vēl skaistāki,” smaida ”Rozes”.

”Rozes” ir izmēģinājušas gan pieaudzētas skropstas, gan likušas nagus, bet uzskata, ka tas ir lieki un nav īpaši ērti. Manikīru māsas taisa pašas, bet pieliktie nagi bojā savējos, tie kļūst mīkstāki un tas nav patīkami.

Tāpat dziedātājas ir drošas, ka mūziķiem gari nagi tikai traucē. Toties skropstiņas var pieaudzēt vasarā, bet tā nav obligāta procedūra viņu ikdienā!

Ķermenim atslābināties palīdz masāžas, ar tām ”Rozes” aplaimo viena otru, netiek apmeklēti ne masāžas, ne skaistumkopšanas saloni.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm