tv3.lv

”Ja vīrietis nav labāks par bijušo, tad nevajag iesaistīties attiecībās.” ”X Faktorā” uzmirdz šlāgermūzikas izpildītāja Elita

Šlāgermūzikas izpildītāja, piecdesmit septiņus gadus jaunā Elita Strazdiņa priecājas, ka šogad saņēmusies un pieteikusies šovam ”X Faktors”. Sieviete bauda bezdarbnieces statusu, velta laiku mūzikai, bērniem un mazmeitiņai.

2019. gada 12. augustā 13:45

Sarunā ar portālu Skaties.lv Elita stāsta, ka jau pirmajā ”X Faktora” sezonā vēlējusies pieteikties, bet nespējusi pārkāpt pāri latvieša – vai tad man to vajag, ko tad es.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Otrajā šova sezonā Elita pamanījusi dalībnieku vidū paziņu, kurš nebūt nav jaunietis, tad otra smadzeņu šūniņa pieslēgusies un pastiprinājusi domu, par piedalīšanos. Toties šogad vēl pamudinājuši dēli un dziedātāja paklausījusi atvasēm.

”Pēc profesijas esmu šuvēja, bet šobrīd esmu bezdarbniece. Vēl pāris mēnešus atpūtīšos un tad meklēšu darbu. Man ir pietiekoši daudz laika, lai pievērstos savam ”X”, to mājās atrast nevar,” smaida Elita.

Elitas sapnis ir dziedāt vairāk, nekā šobrīd tas tiek darīts, tāpat gribas lielāku muzikālo dažādību.

”Kopā ar Heinrihu Kalvīti spēlējam balles gan jauniešiem, gan senioriem. Spēlējam visu, kas ierindojas zem žanra – šlāgeris,” tā Elita.

Kā jau visiem ballīšu muzikantiem negulētas naktis un aizsmakusi balss Elitai ir normāla parādība. Dziedātāja stāsta, ka gadi nekādā veidā neliek vēlēties atteikties no uzstāšanās ballēs. Vairums baļļu mūziķu ir vecā kaluma mākslinieki, kuri ir vēl vecāki par šova pretendenti.

”Negulētas naktis ir sīkums. Ja dari to, kas sagādā prieku – viss kompensējas. Grūtāk ir tam mūziķim, kurš ir šoferis, jo es pēc uzstāšanās varu gulēt, bet šoferim jābrauc,” skaidro Elita.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc divpadsmit nodzīvotiem gadiem Rīgā māksliniece atgriezusies Pļaviņās. Tur viņai ir divstāvu māja, dārzs un skaists zālājs. Visu laiku ir ko darīt, turklāt fiziskas aktivitātes ir relaksējošas un noderīgas.

Dziedātājai ļoti patīk dejot, tas nav raksturīgi muzikantiem, jo vairumam dejas nesagādā prieku, īpaši, ja runājam par vīriešiem.

”Esmu šķīrusies, tāpēc nav vairāk vīra, kurš mani izdancinātu. Ja uzstājos ballēs, kurās muzicē vairākas grupas, priecājos, ja ir kāds mūziķis, kuram patīk dejot un man ir iespēja uzdejot. Arī baļļu apmeklētāji reizēm izdancina. Ja konkrētajā momentā nedziedu, labprāt piekrītu dejām,” smaida Elita.

Pēc šķiršanās no vīra dziedātāja intensīvi gājusi uz randiņiem, bet nu atmetusi tam ar roku, jo neviens no satiktajiem vīriešiem viņai nepatika. Nu Elita dzīvo ar domu, ka ir labi, kā ir, bet viss labākais vēl priekšā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Man nav tik vienkārši atrast otro pusīti. Esmu piekasīga. Ir sievietes, kurām viss ir viegli, ar vienu šķiras, bet nākamais jau atrasts. Uzskatu, ja vīrietis nav labāks par bijušo, tad nevajag iesaistīties attiecībās. Mīlam salīdzināt citus ar tiem cilvēkiem, kuri bijuši mūsu dzīvēs un veidojuši pieredzi,” skaidro Elita.

Runājot par to, kas dziedātājai patīk pretējā dzimumā, viņa paziņo, ka galvenais, lai vīrietis ir interesants, prot jokot, lai visi zobi vietā. Pēc Elitas domām zobi ir minimums, kam jābūt kārtībā.

”Konkrētas īpašības grūti nosaukt. Slaidi, gari, resni, tievi, tam nav nozīmes, galvenais, lai man ir interesanti. Vīrietim jābūt vīrišķīgam, bet izskats kungiem nav galvenais,” ideālo vīrieti raksturo Elita.

Šlāgermūzikas izpildītāja ir pārliecināta, ka lielo laimi veido daudzas mazas un nekad nevar zināt, kur būs “klikšķis” un ar ko būs “klikšķis”.

Mūziķe ir droša, ka viņas princis baltā zirgā vēl jāj pie viņas, bez visas intensīvās meklēšanas.

Galvenais ir prast būt laimīgam pašam ar sevi, nebaidīties palikt vienatnē ar sevi, tikai tad ir iespējams otru personu darīt laimīgu. Ja persona nav laimīga, esot ar sevi, viņa nekad nespēs padarīt otru laimīgu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Nenoliegšu, pirmais moments, kad vīrs mani pameta, bija smags. Teksts – tu ne pirmā, ne pēdējā, kam tā notiek, nedarbojās. Nekad nevajag idealizēt otru un noniecināt sevi. Tas bija grūti, jo pats fakts, ka tevi pamet, liek justies vainīgam, sliktam, šī sajūta ir ļoti uzmācīga. Tiku tam pāri un man viss ir lieliski,” tā Elita.

Nu Elitas dzīves motivācija ir mūzika, dēli, mazmeitiņa un viņas mamma, viņai ir par ko dzīvē priecāties.

Dziedātāja cenšas visu uztvert ar plusa zīmi, saskatīt labo un dzīvot pozitīvi.

Vēlies uzaicināt Elitu uzstāties ballē? RAKSTI!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm