tv3.lv

”Japāņu metālists”, kurš pārsteidza “X Faktoru”, gandrīz nosmacis un zaudējis runas spēju uz divām nedēļām

Cilvēkiem ir alerģijas pret visdažādākajām lietām, un to izpausmes mēdz būt šausminošas. Filmas cienīgi notikumi risinājās “X Faktorā” iepazītajam 25 gadus vecā Vladislava Moisejenko dzīvē, kuram ir alerģija pret tabakas dūmiem, kādēļ viņa dzīve tika pamatīgi apgrūtināta.

2018. gada 23. janvārī 14:27

“X Faktora” priekšatlases un pēcāk arī atlašu raidījumi televīzijā Latvijai atklāja daudz un dažādu talantu, kā arī interesantu personību. Viens no tādiem noteikti bija japāņu tulks Vladislavs, kurš nāciju pārsteidza ar savu savdabīgo priekšnesumu, kas  izpelnījās trīs žūrijas “Jā”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Taču kādu nakti viņa turpmākās muzikālās un pat ikdienas gaitas krietni apgrūtināja kāds nepatīkams starpgadījums. “Vienu nakti kāds cilvēks smēķēja pie mana loga, kas bija palicis atvērts, lai varu pavēdināt telpu. Par vēlu sapratu, kas notiek, saelpojos dūmus un uz kādu laiku pārstāju vispār elpot,” portālam Skaties.lv stāsta Vladislavs.

Nākamās dienas rītā puisis saprata, ka no sevis nevar dabūt laukā ne skaņu. Pagāja divas nedēļas, līdz puisis atsāka daudz maz normāli runāt, bet pie dziedāšanas viņš varējis atgriezties tikai aptuveni pēc mēneša. Turklāt viņam paveicās, jo šim negadījumam nav ilgstošu seku. “Paveicās tāpēc, ka es laikus paguvu izmantot “glābējzāles”, pirms sākās lēkme. Ja nebūtu paspējis, sekas varēja būt krietni lielākas,” šausmīgos notikumus atceras viņš.

Taču notikums bija gana nopietns, jo alerģija bez kārtīgas elpas Vladislavu atstāja vairākas minūtes. Tas noticis uzreiz pēc “X Faktora” filmēšanas. “Tas man deva iespēja labāk saprast savu ķermeni un sākt dziedāt daudz labāk,” pozitīvo nelaimes gadījumā saskata viņš, kurš to visu izmantojis savā labā.

“Pēc visiem pārdzīvojumiem saņēmos un sarakstīju dziesmu, ar kuru varat iepazīties!”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm