tv3.lv

Kā pagājis ”X Faktora” otrās sezonas uzvarētājas Kattie gads?

Ir pagājis gads, kopš ”X Faktora” otrajā sezonā uzvarēja dziedātāja no Baltkrievijas Kattie. Gadu pēc uzvaras Kattie atgriezās uz ”X Faktora” skatuves, lai prezentētu savu pirmo singlu, kas tapis ”Sony Music” paspārnē.

2019. gada 17. decembrī 16:15

Kā gada lielāko atklājumu Kattie nosauc mūzikas nometnes. Viņa nebija par tādām dzirdējusi, bet gada laikā paspējusi piedalīties divās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Noklausies! ”X Faktora” otrās sezonas uzvarētāja Kattie prezentē savu debijas singlu

”Pirmā nometne notika Rīgā un saucās ”RigaLive”. Tur radās arī mans singls ”Cant hold it in”, kuru prezentēju ”X Faktorā”. Iepazinos ar mūziķiem, ne tikai no Latvijas. Ierakstīju divas dziesmas. Sekoja nometne Vācijā, kura ilga piecas dienas un tur tapa trīs dziesmas,” stāsta Kattie.

Kopumā māksliniece ierakstījusi piecas dziesmas un nu atlikusi tikai dziesmu izdošana, kas jau ir “Sony Music” uzdevums.

Jaunais hits ”I cant hold it in” tapis Rīgā, sadarbībā ar latvieti DJ Ruud un dziesmu autoru no Anglijas Džoniju Palmeru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Minskā satiekas ”X Faktora” uzvarētāja Kattie un šī gada pretendents Alekss Silvērs

”Ļoti patika strādāt kopā ar puišiem, viņi saprata, ko vēlos, kāda tipa dziesmu. Uzreiz atradām kopīgu valodu, ne tikai cilvēcīgi, bet arī muzikāli,” tā Kattie.

Dziesmā Kattie vēlējās tik daudz pateikt, dziedāt par visu, ko jutusi pirms ”X Faktora”, un to, kādas sajūtas pārņēmušas pēc šova.

Tā kā dziesmas limits ir pāris pantiņi un piedziedājumi, tas bijis grūti, bet beigās izdevies pateikt visu vēlamo.

”Dziesma ir vienkārša, pozitīva un no viņas nāk tīras, priecīgas emocijas. Dzīvē nemēdzu neko mākslīgi sarežģīt, to nevēlos darīt arī mūzikā,” tā Kattie.

”Cant hold it in” tika prezentēts arī ”X Faktorā”, kas dziedātājai radīja daudz atmiņas, emocijas un pārdomas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”X Faktora” otrās sezonas uzvarētāja Kattie skarbi izvērtē trešās sezonās fināla trijnieku

”Beidzoties manai šova sezonai, ļoti skumu, nezināju uzstāšos vēl uz šīs skatuves vai ne. Priecājos, ka mani uzaicināja dziedāt finālā. Satiku darbiniekus, kurus savā sezonā iemīļoju, kuru atbalsts man sniedza spēku un cīņas sparu,” stāsta Kattie.

Vēl pirms ierasties Rīgas kinostudijā uz mēģinājumu Kattie atcerējusies kinostudijas smaržu un sapratusi, ka, aizverot acis, atceras visus gaiteņus, pa kuriem staigājusi.

”Atnākot uz mēģinājumu, nevarēju sagaidīt, kad beidzot uzkāpšu uz skatuves. Skatuve, zāle, žūrijas galds, darbinieki… viss man radīja nostalģisku sajūtu,” atceras Kattie.

Mūziķe priecājas, ka, neskatoties uz jauno šova sezonu, Aijas Auškāpas attieksme pret viņu nav mainījusies. Šova otrās sezonas uzvarētāja neslēpj, ka gada laikā uzturējusi kontaktu ar savu mentori, kad viņai bijuši kādi jautājumi, tieši Aija bijusi tā, kura piesteigusies ar padomiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dziedātāja Kattie devusies uz Helsinkiem un paraksta līgumu ar ”Sony Music”

”Gatavojoties prezentēt hitu, viņa man it visā palīdzēja, atbalstīja. Mentore pārdzīvoja par manu uzstāšanos tieši tikpat daudz kā agrāk. Aiju varu nosaukt par savu otro mammu. Manī ir sajūta, ka Aija paliks mana mentore visu dzīvi. Par to vienmēr būšu viņai pateicīga,” smaida Kattie.

Lielu uzsvaru gada laikā dziedātāja likusi uz skolu, kā nekā viņai ir pēdējais gads universitātē un muzikālo izglītību viņa sauc par ļoti nozīmīgu dzīves sastāvdaļu.

Skola arī ietekmē lēno dziesmu tapšanas procesu, bet, pēc dziedātājas domām, galvenais, ka darbs nestāv uz vietas. Nākamgad viņai būs daudz vairāk brīva laika, un tas viss tiks veltīts mūzikai.

Dziedātāja Kattie atklāj savu notievēšanas recepti

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Brīvajā laikā Kattie apmeklē improvizācijas teātri un apgūst jokošanas mākslu. Improvizācija palīdz atklāt sevi, nebaidīties kļūdīties, nebaidīties būt smieklīgai. Dziedātāja saka, ka nodarbības palīdz atvērties, nekautrēties un māca pašpārliecību.

“Esmu bijusi pāris ceļojumos, vairākkārt atgriezos Latvijā, Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā nosvinēju Līgo, sniedzu koncertus, izglābu no nāves kaķēnu, veltīju laiku ģimenei un pašizaugsmei. Ko vēl var vēlēties?” smaidot nobeidz Kattie.

Dziedātāja Kattie izglābusi pāris dienas vecu kaķēnu

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm