tv3.lv

Kā pēc "X Faktora" ievirzījusies Jeļenas Matules un Ditas Svarupas dzīve?

“X Faktora” krēslu izaicinājumā vienas no spilgtākajām, atmiņā paliekošajām dalībniecēm bija dziedātājas Jeļena Matule un Dita Svarupa. Pēc šova dalībnieces nesnauž, bet strādā un gūst jaunus panākumus mūzikā.

2018. gada 16. novembrī 9:10

Dziedātāja Jeļena Matule stāsta, ka izkrišana no šova bijusi ļoti smaga. Pirmās dienas viņa praktiski nav ēdusi un nav gājusi ārā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nosēžot uz krēsla no paša sākuma, līdz beigām, Jeļena noticēja, ka, iespējams, viņa tiešām var būt Aijas komandā.

“Apmeklēju pāris tiešraides klātienē, tur gan varēju pamanīt, ka mani atpazina ne tikai žūrija, Markus, “X Faktora” komanda, bet arī skatītāji. Daži arī komentēja, ka man noteikti bija jātiek tālāk. Tas bija ļoti patīkami, paldies!” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Jeļena.

Dziedātājai izdevies arī parunāt ar Aiju Auškāpu, tas licis justies labāk un radīja papildu motivāciju strādāt un pierādīt sevi.

Intervija! Jeļena Matule par mūziku savā dzīvē un ģimeni!

“Lai liktu man atkal smaidīt, vīrs uzreiz pēc šova sagādāja man zelta zābakus. Tagad visbiežāk dziedu šajos brīnumos, kas arī palīdz skatītājiem mani identificēt. Kā nekā mani sudraba zābaki, kuros uzstājos krēslu izaicinājumā, nepalika nepamanīti,” tā Jeļena.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jau šova laikā Jeļena teica, ka vēlas būt uz skatuves un dziedāt. Tikt ārā no pārdzīvojumiem viņai palīdzēja koncertu grafiks. Jāturpina strādāt pie repertuāra, grupas plāniem.

“Uzsāku sadarbību ar “Dinamo Rīga” – mājas spēlēs nāku uz “Arēna Rīga” un sadziedu kopā ar komandas atbalstītājiem. Esam iedziedājuši daudzas dziesmas “iedziedam100″ projekta ietvaros. Ceru, ka tas ir tikai sākums, man parādās jaunas, foršas idejas. Tikai Rīga, tikai Dinamo!” par jauno atbalstītāju stāsta Jeļena.

9. novembrī mūziķe devās uz Lietuvu koncertēt. Viņa uzaicināta uz kaimiņvalsti, jo tika pamanīti viņas pēdējo gadu panākumi. Mākslinieci plaši vēl nepazīst, bet viņa cenšas nevienu nepievilt, atdod lielu daļu sevis skatītājiem, un tas tiek novērtēts.

“Turpinu saņemties, rakstu jaunas dziesmas un plānoju jaunas uzstāšanās,” smaida Jeļena.

Pēc dalības “X Faktorā” dziedātāja Dita Svarupa ieguva vēl lielāku degsmi darboties kā mūziķe. Tika saņemti daudzi pozitīvi un iedvesmojoši teksti, tas ceļ viņu spārnos.

Dita ir ļoti pateicīga par piedzīvoto un skatās tikai uz priekšu.

“Izkrišanu krēslu izaicinājumā neuztveru kā neveiksmi. Esmu tikai ieguvēja. Dalība šovā mani padarījusi par stiprāku personību. Žūrijas komentāri bija tik uzlādējoši pozitīvi, ka man pat nebija laika domāt par neiegūto krēslu. Viņu atzinība bija tā vērta, lai tur atrastos un es zinu, ka esmu uz pareizā ceļa,” sarunā ar portālu Skaties.lv nosaka Dita.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Intervija! Dita Svarupa par Dievu un Kristietību!

Mūziķe ir kļuvusi pārliecinātāka, priecājas, ka piedalījusies šovā, jo tas palīdzējis “salauzt” kādu ļoti augstu sienu savā prātā. Šī siena ir veidota no ierastā komforta, bailēm un šaubām, viss, kas kavēja viņas attīstību agrāk, nu ir prom. Dita izjūt lielu brīvību gan muzikāli, gan garīgi.

“Turpinu strādāt par muzikālo vadītāju Rīgas Svētā Pāvila evaņģēliski luteriskajā draudzē. Esmu svētīta ar šo darbu, jo mans galvenais uzdevums ir izmantot tās dāvanas, kuras Dievs manī ielicis! Vadīt slavēšanu dievkalpojumos, apmācīt jaunas pielūgsmes grupas, koordinēt, kārtot, uzrunāt, vadīt, būt līdzās un garīgi stiprināt,” tā Dita.

Pēdējā laikā Ditas galva ir pilna ar jaunu dziesmu idejām, tas priecē mākslinieci. Dziedātāja ir droša, ar dziesmu mēs varam iekustināt kādu, iedvesmot, un kāds iespējams kļūst laimīgāks un priecīgāks.

Savu dzīvi šova dalībniece vēlas saistīt ar mūziku, tas jau tiek darīts ilgu laiku, un viņa nedomā neko mainīt. Dita vēlas koncertēt un saistīt savu dzīvi ar mūzikas pasauli. Pēc “X Faktora” viņā radās vēlme iegūt profesionālu muzikālo izglītību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Šovs ir nesis lielāku atpazīstamību cilvēku vidū. Tas ir iepriecinoši, jo zinu, ka manas dziesmas aizies tālāk par manas istabas durvīm. Mamma, strādājot skolā kā skolotāja, vairākas reizes man atstāstījusi, kādus komentārus par mani izteikuši viņas audzēkņi vai kolēģi. Tas liek pasmaidīt un esmu ļoti pateicīga,” nobeidz Dita.

Dziedātāja ieraksta albumu, tas būs gatavs pēc nepilna gada!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm