tv3.lv

Kāpēc "X Faktora" dalībnieks Reinis Liepa nodzinis matus?

Jau vairākus gadus Ziemassvētku un Jaunā gada laikā “X Faktora” dalībnieks, mūziķis Reinis Liepa nodzen matus. Tas ir viens no veidiem, kā atbrīvoties no gada laikā uzkrātās negatīvās enerģijas un būt atvērtam jaunam sākumam.

2020. gada 6. janvārī 14:20

Sarunā ar portālu Skaties.lv Reinis stāsta, ka jau labu laiku domājis, ka vēlas skūtu galvu. Tieši ziema ir laiks, kad jau trešo gadu pēc kārtas viņš nodzinis matus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reinis Liepa par spēlēšanu uz ielas, muzikālajiem plāniem un laika pavadīšanu kopā ar dēlu

“Jauns gads, jauns es, jauni mati. Iesāku Jauno gadu, atbrīvojoties no vecās enerģijas,” smejas Reinis.

Dziedātājs piebilst, ka nav jau tā, ka matu nogriešana vai nodzīšana noņem visu slikto enerģiju. Tas palīdz, bet viņš pats spējis uzņemt jaunu, pozitīvu enerģiju.

Pagājušā gada izskaņā mūziķim bijis paliels stress – “X Faktors”, domas par pusfinālu, netikšana finālā, nodarbības, konkurence, nogurums, apslimšana, dāvanu iegāde, brauciens uz Angliju, to visu Reinim gribējies atstāt vecajā gadā. Matu nodzīšana bijis simbolisks veids, kā to izdarīt.

Ne tikai dāmas dievina iepirkšanos! Reinis Liepa apmeklē veikalus, lai pastaigātos un iedvesmotos

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nu jūtos “svaigs”, manī nav uztraukuma vai stresa. Esmu gatavs turpināt darboties mūzikā, rakstīt albumu. Protams, būs jauni uztraukumi un stresi, bet pagaidām esmu mierīgs un pozitīvs,” smaida Reinis.

Matus Reinis nodzinis Anglijā, apciemojot mammu. Pirmajā janvārī dziedātājs dzēris tēju kopā ar drauga tēvu un pļāpājis par matu nodzīšanu.

Šova dalībnieks domā, ka skūta galva dod daudz priekšrocību, jo cilvēks bez matiem var būt jebkas – reperis, metālists, zaglis, policists, deputāts.

Kāpēc Reinis Liepa pēc “X Faktora” tiešraidēm dedzina melnas un baltas sveces?

Izrādījās, drauga tēvam bijusi “mašīnīte” – tā piecu minūšu laikā Reinis šķīries no matiem.

“Jaunajai frizūrai ir arī mīnusi, mamma negribēja uz mani skatīties, kliedza, ieraugot, ko esmu izdarījis. Draugi smejas, galva salst, bet nu man piestāv cepures. Visā var atrast plusus,” smejas Reinis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm