tv3.lv

Kuram no ”X Faktora” finālistiem uzvaru vēl bijušie šova dalībnieki?

12. decembrī izšķirsies Viktora Buntovska, Grētas Grantiņas un Eduarda Rediko liktenis, skatītāji lems, kurš no ”X Faktora” finālistiem uzvarēs šovā! Bijušie šova dalībnieki izsaka finālistiem vēlējumus un nosauc savus favorītus!

2021. gada 10. decembrī 15:30

Piecu tiešraižu laikā uz skatuves redzējām 12 talantīgus solistus vai muzikālās apvienības. ”X Faktorā” mēs baudījām – ”We”, Olgas Palušinas, Edgara Kārkliņa, ”Audiokvartāla”, Loretas Klibiķes, ”Neprāta”, Deniela Bērziņa, Dionas Liepiņas un Tom Simo priekšnesumus. Uzzini, kuri no finālistiem ir dalībnieku favorīti!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Trio ”We” paziņo, ka jau no pirmās tiešraides finālisti viņām šķituši paši spēcīgākie. Grētai, Viktoram un Eduardam ir katram sava “odziņa”, katrs viņām šķiet ļoti īpašs un mīļš. Grupa publiski nespēj nosaukt favorītu.

Dziedātāja Loreta Klibiķe uzvaru vēl finālistam, kurš ir ideāls ne tikai uz skatuves, bet kuram ir arī pareizā attieksme pret ikdienas lietām un dzīvi kopumā. Loreta ir par Grētas uzvaru, sakot, ka fināliste ideāli dzied, labi kustas, prot piemeklēt tērpus un ir saulesstariņš pelēkajā ziemas dienā. ”X Faktora” dalībniece domā, ka dziedātāja ir sirsnīgākais cilvēks visā ceturtajā sezonā.

Grupa ”Audiokvartāls” kā favorītus nosauc Grētu un un Eduardu, bet sliecās uz to, ka jāuzvar tieši Grētai. Analizējot raidījumus, mūziķi apzinās, ka uz līnijas nav bijusi Grēta un Viktors, puisi grupa raksturo kā unikālu, bet meiteni pārsteidz ar daudzpusību un izcilām vokālajām prasmēm. ”Audiokvartāls” novēl finālistiem neatkarīgi no rezultāta turpināt darboties mūzikā.

Dziedātājs Deniels Bērziņš ir par Grētas uzvaru, jo uzskata, ka viņa ir to pelnījusi. Deniels domā, ka Grēta ir ļoti talantīga, patiesa un galvenais – zina, ko grib sasniegt.

Duets ”Neprāts” superfinālā vēlas redzēt tieši Grētas priekšnesumu, jo līdz šim dziedātāja ir pārsteigusi ar savu daudzpusību, un viņi nespēj iedomāties, ar ko viņa vēl ir gatava pārsteigt viņus un skatītājus. Pāris novēl finālistiem izturēt spriedzi, parādīt labāko un līdz kaulam izbaudīt priekšnesumus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dziedātāja Olga Palušina domā, ka ikviens no finālistiem ir pelnījis uzvarēt, bet viņa no visas sirds ir par Eduardu. Kopš atlases viņi vienmēr turējušies kopā un viņa ļoti lepojas ar draugu.

Dziedātājs Tom Simo redz, ka ikvienam no finālistiem ir gan stiprās, gan vājās puses. Atskatoties uz visiem raidījumiem, viņa favorīts ir Grēta, tieši viņa ir visgatavākā kāpt nākamajā līmenī.

Dziedātāja Diona Liepiņa ir par Eduardu. Viņa ar finālistu bijusi pazīstama pirms šova un jau no pirmās atlases dienas viņi viens otram teikuši – kopā līdz galam, Dionai mazliet pietrūcis, tāpēc viņa cer, ka Eduardam izdosies uzvarēt!

Dziedātājs Edgars Kārkliņš ir par Grētas uzvaru, jo uzskata finālisti par fantastisku vokālisti un superīgu cilvēku – patiesu, nesamākslotu, īstu. Grēta izstaro pozitīvismu, vienkāršību un dvēseliskumu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm