"Latvijā mani ne visi pieņem, ne visi saprot." Eduardam Rediko trešā vieta "X Faktorā" nav bijis pārsteigums

2021. gada 14. decembrī 12:37

Šova “X Faktors” finālists Eduards Rediko beigu beigās ieņēma trešo vietu, kas viņam nebija pārsteigums. Jaunietis apzinājies, ka viņam nav tik daudz atbalstītāju kā Grētai un Viktoram. Eduardu uzlādē ar enerģiju un iedvesmu viņa fani, tāpēc puisis sola jaunas dziesmas, bet pieredzes iegūšana palīdzēs nostiprināt pašpārliecību par savām spējām un vērtību!

Sarunā ar portālu Skaties.lv Eduards atklāj, ka gaidījis tieši šādu “X Faktora” rezultātu, trešā vieta viņam nav bijis pārsteigums. Viņš bijis pārliecināts par saviem priekšnesumiem, dziesmām un rezultātu vērtē pozitīvi.

“X Faktora” finālā uzvaras laurus plūc Grēta Grantiņa

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Likumsakarīgi nonāci finālā!” Mentori aicina Eduardu Rediko celt pašapziņu

“Zināju, ka Viktoru un Grētu atbalsta vairāk cilvēku un Latvijā mani ne visi pieņem, ne visi saprot. Zinu, ka pēc fināla daudziem ir mainījies viedoklis par mani uz labo pusi,” tā Eduards.

Iztirzājot mentoru komentārus par pašpārliecības trūkumu, jaunais dziedātājs piekrīt mūzikas ekspertiem, sakot, ka viņam nav vēl ļoti lielas pieredzes, tāpēc viņš nav pārliecināts par visu, ko dara. Viņš eksperimentē, meklē sevi, mēģina parādīt sevi no labākajām pusēm, tas viss rada bailes. Eduards ir drošs, ka pašpārliecība nāks ar laiku!

“Bija skaidrs, ka Grēta uzvarēs. Biju ļoti priecīgs, jo viņa to tiešām ir pelnījusi, viņa ir ļoti talantīga dziedātāja. Superīgs balss tembrs, labas vokālās dotības, piemīt harisma, viss, kas ir nepieciešams māksliniekam. Tikai uz priekšu, Grēta! Es zinu, ka tev viss izdosies, es tevi mīlu,” smaida Eduards.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Eduards Rediko un Aminata ar lieliskiem vokāliem un emocijām “uzspridzina” skatuvi

No “X Faktora” Eduardam visvairāk atmiņā paliks skatuve, mēģinājumi, lieliskā komanda, bet visas šova nedēļas viņš raksturotu vārdiem – atbalsts, prieks, bauda, laime, gandarījums par padarīto darbu.

“Turpināšu strādāt un attīstīties. Jau pavisam drīz sākšu rakstīt mūziku, dziesmas un ļoti ceru, ka jau tuvākajā laikā varēšu prezentēt savu veikumu. “X Faktors” ir ļoti laba platforma, nu jāsāk attīstīt karjeru, apsolu, ka to darīšu,” apņēmīgi nosaka Eduards.

Par faniem Eduards saka, ka tie viņam ir paši labākie, viņš apsola nepazust no mūzikas, sakot, ka viņam ir lieli plāni!

“Man trūkst vārdu, lai aprakstītu, cik laimīgs es esmu, tas viss ir, pateicoties jums. Draugi, paldies! Tiekamies mūzikā,” tā Eduards.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm