tv3.lv

“Man parādījās vēl viena ģimene – mani klausītāji!” Diāna Paško par izcīnīto otro vietu “X Faktorā”

”X Faktora” trešās sezonas finālā dziedātāja Diāna Paško ieguva otro vietu. Dziedātāja priecājas par saviem panākumiem, skatītāju atbalstu un ir gatava iepriecināt ar oriģinālmūziku.

2019. gada 18. decembrī 11:30

Pēc ”X Faktora” fināla Diāna jūtas lieliski, joprojām viņu nav pametusi svētku sajūta. Dziedātājai ir ļoti patīkami no visām emocijām, kuras viņai izdevās izjust projekta laikā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sapņi piepildās! Diāna Paško dzied kopā ar ”Prāta vētru”

”Priecājos, ka finālā man izdevās nodziedāt visas trīs dziesmas. Esmu ļoti pateicīga Aijai Auškāpai un visai ”Prāta vētras” komandai, ka man tika uzdāvināta iespēja uzstāties kopā ar tik leģendāru grupu. Man tas bija ļoti nozīmīgi, tas ir tik īpaši kaut mazliet “pieskarties” viņu mūzikai,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Diāna.

Diāna ir ļoti pateicīga skatītājiem, kuri viņu atbalstīja, par veltīto laiku, ikvienu iztērēto centu, sniegto mīlestību. Dziedātāja priecājas, ka pateicoties tam visam izdevies palīdzēt bērniem ”Eņģeļi pār Latviju” ietvaros.

”Esmu iedvesmota! Jūtu šovs ir tikai sākums, labs tramplīns nākotnei. Vairāk nav atpakaļceļa. Vēlos sākt strādāt pie savas oriģinālmūzikas. Gribu emocijas, kuras ieguvu projekta laikā, izlikt savās dziesmās,” tā Diāna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skatītāju atbalsts Diānai Paško ir palīdzējis noticēt sev un mazliet vairāk atvērties pasaulei

Nu dziedātāja redz pasauli spilgtāk, ir ieguvusi papildu jēgu dzīvei, motivāciju. Viss, kas atliek, ir doties uz priekšu, un viņa jūt, ka nav viena! Pateicoties atbalstītājiem, šova fināliste jūt kolosālu enerģijas apmaiņu, kas ir ļoti patīkami!

”Nu varēšu veltīt laiku ne tikai mūzikai, bet arī sportam. Man parādījās vēl viena ģimene – mani klausītāji! Es pierādīju apkārtējiem, ka sapņi piepildās, nekas nav neiespējams, ir tikai jāiet uz priekšu – nevar padoties! Zinu, ka vienmēr cilvēki, kuri atbalstīs un mīlēs, parādīsies dzīves ceļā,” smaida Diāna.

Kā galveno ieguvumu no ”X Faktora” Diāna nosauc atbalstu un mīlestību no skatītājiem, tas veicinājis apziņu, ka jāturpina būt patiesai pret sevi un viss jādara ar mīlestību un caur mīlestību.

Lielu paldies mūziķe saka visai šova komandai – producentiem, mūziķu sastāvam, operatoriem, režisoram un citiem aizskatuves darbiniekiem, viņa patiesi novērtē ikviena darbu un jūtas lepna par to, ko kopā izdevies paveikt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Diāna Paško neslēpj, ka ir introverta – skatuve ir iespēja pārvarēt noslēgtību

”Uzskatu, ka enerģijas apmaiņa, enerģētiska atmosfēra, atziņas, ir svarīgākas par naudu un līgumiem. Naudu var nopelnīt, bet līgumi veido “rāmjus”. Nesaku, ka nebūtu priecīga uzvarēt, bet apzinos, ka Dievs zina labāk, kuram tas viss ir vairāk nepieciešams. Viss, kas notiek, notiek uz labu,” skaidro Diāna.

Diāna priecājas par Elīnas uzvaru, priecājas, ka viņai bija iespēja vērot viņas panākumus. Dziedātāja uzskata, ka Elīna ir skaista sieviete, lieliska dziedātāja, turklāt vēl bērniņa gaidībās, viņa ar savu uzvaru uzbūra īstu Ziemassvētku pasaku.

Diāna Paško: Joprojām esmu procesā, lai pieņemtu sevi un savu balss tembru

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Esmu jau teikusi, ka grūti pārdzīvoju ”mikro nāves”. Cenšos atcerēties, kad kaut kas beidzas, sākas kas jauns. Novēlu dalībniekiem, šova komandai un skatītājiem jaunus sākumus, iedvesmojošus momentus un sapņu piepildījumus,” nobeidz Diāna.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm