tv3.lv

"Marks ir vienīgais draugs, kurš man palika pēc autoavārijas." Annija Krūmiņa aicina noklausīties Mark Felsh jauno dziesmu

Šovā “X Faktors” iepazītā dziedātāja, bijusī parabobslejiste Annija Krūmiņa priecājas, ka viens no viņas labākajiem draugiem, mūziķis Mark Felsh radījis jaunu dziesmu. Tieši Marka mīlestība lika Annijai izvēlēties būt laimīgai, nevis samierināties ar dzīvi.

2019. gada 7. maijā 15:30

Sarunā ar portālu Skaties.lv Annija stāsta, ka ar Marku, jeb Mārci iepazinusies vēl pirms avārijas. Jaunieši iepazinušies kādā ballītē un drīz vien mūziķis iecerēja Annijai uzticēt dziedāt viņa pirmo dziesmu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saderinājusies parabobslejiste Annija Krūmiņa

Annija Krūmiņa: rati ir gandrīz kā mans ķermenis, un nevienam nav tiesības tiem patvaļīgi pieskarties

“Tā nu mūsu draudzība sākotnēji aizsākās mēģinājumos, pēc tam jau bijām “saauguši”, un mūs vienoja kas vairāk nekā tikai mīlestība pret mūziku,” stāsta Annija.

Tajā laikā Mārcis mācījās Ventspils mūzikas skolā, Annija brauca pie puiša uz mēģinājumiem, sāka rakstīt dziesmu, tad negaidīti visu pārtrauca avārija.

“Godīgi sakot, Marks ir vienīgais draugs, kurš man palika pēc autoavārijas. Droši varu teikt, ka viņš ir mans stiprais plecs. Grūtos brīžos viņam nesagādāja grūtības braukt pie manis pat vēlā vakara stundā, lai būtu blakus manos sabrukuma brīžos,” tā Annija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tieši mūziķis bija tas cilvēks, kurš pēc avārijas brauca pie viņas, sēdēja gultā, spēlēja ģitāru un spieda viņu dziedāt.

Pēc avārijas bija ļoti cietušas plaušas, grūti bija elpot, kur nu vēl dziedāt. Tieši tāpēc Annija uzskata, ka tieši Mārcis un viņa neatlaidība ir pamats tam, kāpēc viņa spēj dziedāt!

“X Faktora” pretendente Annija Krūmiņa pamet parabobsleju un gatavojas kāzām

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Annijas šī gada dzimšanas dienas ballītē mākslinieks pirmo reizi viņai un viesiem parādīja jauno singlu “Lighthouse”.

“Arī tie, kuri zina, cik mīļš man ir Marks, visticamāk, nezina stāstu par viņu un viņa mīlestību! Tieši tā bija mans iedvesmas avots, beidzot izvēlēties būt laimīgai, nesamierināties ar dzīvi, kāda tā bija tad. Šī viņa mīlestība man deva drosmi un ticību, ka var būt citādi, ka īsta mīlestība ir un dzīvo man blakus,” smaida Annija.

Mārcis ir pabeidzis Talsu mūzikas skolu, pēc tam mācījies Ventspils mūzikas skolā, kādu laiku dzīvojis Anglijā, kur bieži muzicējis bāros un krodziņos, kā arī pašmācības ceļā iemācījies spēlēt ģitāru.

Dziedātājam ir trīs singli – “Long walk”, kura videoklipā ir filmējusies arī Annija, “Same old new” un “Lighthouse”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm