tv3.lv

"Mēs darām lielu darbu, esam mammas!" Adriana Miglāne uzrunā visas jaunās māmiņas

14.augustā dziedātāja, šova “X Faktors” pirmās sezonas fināliste Adriana Miglāne kļuva par māmiņu pirmdzimtajam. Pasaulē nāca dēliņš, kura vārdu laimīgā māmiņa vēl nav atklājusi. Adriana uzrunā māmiņas!

2020. gada 16. septembrī 11:20

Sociālajā tīklā “Instagram” Adriana raksta, ka ir tikai normāli dažreiz justies iztukšotai, dienas beigās nogurušai, vienkārši justies tukšai, dusmīgai, aizkaitinātai!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: Adriana Miglāne kļuvusi par māmiņu pirmdzimtajam

Nepilnu mēnesi pēc dzemdībām Adriana Miglāne jau valkā īsos T krekliņus

“Ir tikai normāli, ka kādu dienu izlietne ir pilna ar traukiem, veļas grozs pilns, putekļi nav notīrīti un miskaste iet pāri! Mēs darām lielu darbu, esam mammas!” tā Adriana.

Mammas lomu mūziķe sauc par visas pasaules profesiju apvienošanu vienā cilvēkā. Atbildība un rūpes ik mirkli un mīlestības pilna sirds par savu bērniņu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

View this post on Instagram

Mammas, vēlos jums ko teikt: Ir tikai normāli dažkārt justies iztukšotai, dienas beigās nogurušai, vienkārši justies tukšai, dusmīgai, aizkaitinātai! Ir tikai normāli, ka kādu dienu izlietne ir pilna ar traukiem, veļas grozs pilns, putekļi nav notīrīti un miskaste iet pāri! Mēs darām lielu darbu, esam mammas! Visas pasaules profesijas vienā cilvēkā, atbildība un rūpes 24/7 un mīlestības pilnā sirds par savu bērniņu! Ir svarīgi, ka ir cilvēks, kurš atbalsta, iedvesmo un saprot! Kādu dienu tas ir draugs, virs, draudzene vai vienkārši šis mans instagrama posts, bet galvenais – vienmēr ieraudzīt, ka mēs neesam vienas un ir daudz skaistu mirkļu pāri visām “nedienām” ☀️

A post shared by Adriana Miglāne (@adrianamiglane) on

Dziedātāja uzskata, ka ir ļoti būtiski, ka ir cilvēks, kurš atbalsta, iedvesmo un saprot.

“Kādu dienu tas ir draugs, virs, draudzene vai vienkārši šis mans “Instagrama” posts, bet galvenais – vienmēr ieraudzīt, ka mēs neesam vienas un ir daudz skaistu mirkļu pāri visām “nedienām”,” māmiņām paziņo Adriana.

20 dienas pēc dzemdībām! Adriana Miglāne atklāj, cik kilogramu vēl jāzaudē, lai atgrieztos pie ierastās formas

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm