tv3.lv

Minskā satiekas "X Faktora" uzvarētāja Kattie un šī gada pretendents Alekss Silvērs

Dziedātājs, šova “X Faktors” trešās sezonas pretendents Alekss Silvērs devies uz Baltkrieviju, lai piedalītos vairākos televīzijas raidījumos un sniegtu koncertus lielākajos Minskas naktsklubos. Brauciena laikā dziedātājs satika arī savu draudzeni, “X Faktora” otrās sezonas uzvarētāju Kattie.

2019. gada 12. septembrī 13:10

Alekss ar Kattie iepazinās vasarā notiekošajās televīzijas atlasēs un uzreiz atrada kopīgu valodu, kā nekā māksliniekiem ir līdzīgas intereses.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ekskluzīvi! Ciemos pie “X Faktora” uzvarētājas Kattie Baltkrievijā

“Nekur nav teikts, ka dziedātāji, kuri jau ko sasnieguši mūzikā, nevar piedalīties.” Alekss Silvērs par dalību “X Faktorā”

“Iepazināmies Rīgas Kinostudijā un jau vakarā kopā devāmies vakariņās. Mums ir līdzīgs mūzikas redzējums, vairāki kopīgi draugi un pats būtiskākais – man ļoti patīk, ka Kattie ir ļoti vienkāršs, sirsnīgs cilvēks un tādejādi pievelk pie sevis cilvēkus,” stāsta Alekss.

Alekss devās uz Baltkrieviju, lai televīzijas raidījumos un radio prezentētu savu jauno dziesmu “Веревка”, kā arī, lai sniegtu vairākus koncertus.

“Tā kā 2018. gadā pārstāvēju Latviju vokālistu konkursā “Slāvu Bazārs”. Pēc vairāku gadu pārtraukuma valsts beidzot iekļuva finālā. Redzot, ka jaunā dziesma ir krievu valodā mani uzaicināja uzstāties un prezentēt skaņdarbu TV un radio. Es izmantoju iespēju,” priecājas Alekss.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Brīvajā laikā no koncertiem un intervijām Alekss satikās ar Kattie un apskatīja naksnīgo Minsku. Mākslinieki pastaigājās, kopā pavakariņoja un veltīja laiku sarunām.

“Kattie vienmēr ir prieks satikt. Kurš gan man vēl labāk parādītu naksnīgo Minsku? Lielisks vakars ar daudz pozitīvām emocijām,” priecājas Alekss.

Jau 15.septembrī skaties šova “X Faktors” jauno sezonu – telekanālā TV3, 20.00! Nepalaid garām iespēju vērot, kā dzimst nākamās skatuves zvaigznes!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm