tv3.lv

Muzikālā šova “X Faktors” lielais fināls jau svētdien! Atbalsti savu favorītu un ziedo akcijai ”Eņģeļi pār Latviju”

Svētdien, 12. decembrī, plkst. 20.00 kanāla TV3 ēterā un televīzijā Go3 būs skatāms vērienīgā muzikālā šova ”X Faktors” lielais fināls, kurā tiks noskaidrots ceturtās sezonas uzvarētājs, kurš iegūs 10 000 eiro un ekskluzīvu līgumu ar mūzikas ierakstu kompāniju ”Universal Music”. Par uzvaru šovā cīnīsies trīs finālisti – Grēta Grantiņa, Viktors Buntovskis un Eduards Rediko. Visi ienākumi no skatītāju balsojuma tiks ziedoti akcijai ”Eņģeļi pār Latviju”.

2021. gada 9. decembrī 17:11

Šova finālā katrs no dalībniekiem izpildīs divas dziesmas, no kurām viena būs ar kādu Latvijā atpazīstamu grupu/mākslinieku – ar dalībniekiem kopā uz skatuves kāps Aminata, “Astro’n’out” un Intars Busulis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Pēc abu dziesmu izpildīšanas tiks apturēts skatītāju balsojums, lai noskaidrotu trešās vietas ieguvēju.

Pēc tam balsojums tiks atsākts un cīņu par uzvaru atlikušie dalībnieki turpinās šova superfinālā, kurā izpildīs vēl pa vienai dziesmai.

Pēc šo dziesmu izpildīšanas tiks apturēts superfināla balsojums, apkopoti rezultāti un kronēts ceturtās sezonas uzvarētājs. Fināls būs īpašs ar to, ka visi balsojumā iegūtie ienākumi tiks ziedoti labdarības akcijai ”Eņģeļi pār Latviju”, kas šogad aicina palīdzēt 176 bērniem, kuru veselības uzlabošanai kopumā ir nepieciešami 373 217,32 eiro.

Kā jau lielajam šova finālam pienākas,  vakara gaitā skatītājus pie TV ekrāniem priecēs vērienīgi muzikālie viesi. Uz skatuves kāps pašmāju supergrupa ”Prāta vētra”, kas izpildīs dziesmu ”Aiz sienas” no jaunā albuma ”Gads bez kalendāra”. Tāpat uz skatuves kāps arī Dons, kurš izpildīs dziesmu ”Tas rakstīts debesīs. Piena ceļš”, kā arī Aija Andrejeva, kura kopā ar atraktīvo grupu ”Very cool people” uzburs Vudstokas festivāla sajūtu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm