tv3.lv

”Nedaudz bail izčakarēt dziesmu!” Finālā Viktors Buntovskis uzstāsies kopā ar grupu ”Astro`n`out”

12. decembrī vērosim rudens grandiozā šova ”X Faktors” finālu, kurā par uzvaru sacentīsies 17 gadus vecais Viktors Buntovskis. Jaunietis ir pateicīgs faniem par atbalstu, tas viss tikai uzlādē un motivē darboties tālāk! Finālā Viktors izvēlējās uzstāties kopā ar grupu ”Astro`n`out”, sakot, ka viņam un viņa mammai ļoti patīk grupa un vēlas no mūziķiem iemācīties vilinošo vienkāršību.

2021. gada 10. decembrī 12:40

Sarunā ar portālu Skaties.lv Viktors atklāj, ka izlēmis dziedāt tieši ar ”Astro`n`out”, jo viņam un viņa mammai ļoti patīk grupa, viņi ir lielākie fani.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viktors Buntovskis sajūsmina! Reinis Sējāns nespēj noticēt, ka 17 gadus vecs puika spējis tik emocionāli izstāstīt stāstu

”X Faktora” dalībnieks Viktors Buntovskis nosauc spēcīgākos konkurentus, atklāj savas lielākās bailes un izaicinājumus

”Visvairāk grupā man patīk soliste Māra. Viņas balss un dziedāšanas stils liekas ļoti vienkārši, bet tik ļoti pievilcīgi un cilvēkus uzrunājoši,” tā Viktors.

No grupas dziesmām Viktora mammai vislabāk patīk ”Dejot trakāk”, bet viņa paša favorīts ir dziesma ”Daļa Rīgas”.

”Mēs viegli atradām kopīgu valodu. Māra ir ļoti sirsnīgs un jauks cilvēks, gandrīz kā mamma, tāpēc mēģinājumi jau no paša sākuma norit viegli un mīļi. Māra rada pozitīvu atmosfēru un iedvesmo,” smaida Viktors.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”X Faktora” finālā Viktors un grupa ”Astro`n`out” izpildīs grupas dziesmu ”Dejo trakāk”.

”Man nav bail uzstāties kopā ar ”Astro`n`out”, viņi ir tādi paši cilvēki kā es, vienīgi, ir nedaudz bail izčakarēt dziesmu, jo visi ir pieraduši pie tā, ka to dziesmu dzied tikai Māra. Ļoti ceru, ka cilvēkiem patiks mūsu kopdarbs,” tā Viktors, paziņojot, ka nebaidās, ka uzstāšanās laikā paliks grupas ēnā.

No muzikālās apvienības šova dalībnieks vēlas iemācīties vilinošo vienkāršību, ar kuru viņi rada savas dziesmas un prezentē uz skatuves.

“Esmu ļoti, ļoti laimīgs un pateicīgs par to, cik daudz jaunu atbalstītāju man parādījušies. Bez jums, manis šovā nebūtu. Jūs tik tiešām esat vislabākie! Milzīgs paldies,” smaida Viktors.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm