tv3.lv

"Nervi, asaras, smiekli un smags darbs! Cik ļoti tu esi gatavs strādāt, lai piepildītu sapni?" Kattie aicina pieteikties "X Faktoram"

Straujiem soļiem tuvojas rudens un muzikālā šova “X Faktors” ceturtā sezona. Ikvienam ir iespēja pieteikties šovam un nodemonstrēt savas vokālās prasmes! Otrās sezonas uzvarētāja Kattie šovu raksturo kā lielisku iespēju gūt skatuves rūdījumu un palielināt profesionālisma līmeni.

2021. gada 2. jūnijā 16:30

Sarunā ar portālu Skaties.lv Kattie neslēpj, ka gada laikā viņai nav daudz muzikālu jaunumu – Baltkrievu tauta cīnās par savu neatkarību un jauni hiti nerodas, kamēr “tauta un viņa asiņo”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Valkājot šalli ar Latvijas ornamentu, varu nokļūt cietumā.” Kattie par skarbo dzīvi Baltkrievijā

Noklausies! “X Faktora” otrās sezonas uzvarētāja Kattie prezentē savu debijas singlu

Atceroties “X Faktoru”, Kattie saka, ka televīzijas šovs ir lielisks treniņš profesionalitātei. Pieteikšanās šovam ir pats mazumiņš, tikšana līdz finālam prasa daudz nervus, asaras, smieklus, stundām ilgu darbu.

“Piedalīšanās ir izturības, spēku, pacietības un vēlmju pierādīšana pašam sev. Tas parāda, cik ļoti tu esi gatavs strādāt, cīnīties, lai piepildītu sapņus un gūtu skatuves rūdījumu. Pēc šova zinu, ka mani nekas nebaida, uz skatuves esmu gatava visam. Spēju neļauties panikai, bet iziet no situācijas, pielāgoties,” tā Kattie.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kattie ir droša, ka daudzi negaida to, kas patiesībā notiek šova aizkulisēs, gatavošanās procesā. Daudzi tam nav gatavi, sākumā ir jāsagatavojas morāli, ka uz trīs mēnešiem visa tava dzīve būs nebeidzami mēģinājumi un piemērotu dziesmu meklējumi, tad no visa procesa gūsi lielu baudu.

“Mentori šovā ir lieliski. Viņi patiesi tic visiem, palīdz un atbalsta. Es nekad dzīvē neaizmirsīšu savu mentori Aiju, viņa man ļoti daudz ko deva gan profesionāli, gan cilvēcīgi. Aija ir manā sirdī uz visu manu dzīvi. “X Faktors” ir jaunas iespējas, tie ir jauni draugi, jauna skatuves un dzīves pieredze,” nosaka Kattie.

Neatliec sapņu realizāciju uz vēlāku laiku! Vēlies pieteikties šovam? Spied ŠEIT!

Ekskluzīvi! Ciemos pie “X Faktora” uzvarētājas Kattie Baltkrievijā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm