tv3.lv

"Nevaru iedomāties sevi līdzās citam vīrietim. Joprojām jūtos precēta." Kristīgās mūzikas izpildītāja Dita Svarupa par dzīvi pēc vīra nāves

Pirms astoņiem mēnešiem mūžībā devās kristīgās mūziķes, šova “X Faktors” pretendentes Ditas Svarupas vīrs Raimonds, atstājot viņu vienu, ar diviem maziem bērniem uz rokām. Mūziķe lēni palēnām spēj atkal smaidīt un apzināties, ka sākusies viņas dzīves “jaunā grāmata”. Tas viss netraucē, nodoties sērām, radīt vīram atvadu dziesmu un apzināties, ka sēras būs ar viņu visu dzīvi.

2021. gada 10. aprīlī 16:00

Intervijā “Youtube” kanālam “Studentu dzīve” Dita atklāj, ka salīdzinot fotogrāfijas no pagājušās vasaras un šodienas, ir redzams, ka sākusies “jauna grāmata”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Veltījums mirušajam vīram! “X faktorā” iepazītā Dita Svarupa ar dziesmas palīdzību atvadās no mīlestības

Dita Svarupa skaidro, kāpēc dēlam devusi vārdu, kas Latvijas robežās vēl nevienam nav bijis

Kādreiz viņa bijusi pārāk naiva un apcerīga par to, cik dzīve ir skaista, nu tas ir mainījies.

Piedzīvoto grūti “sagremot”, Dita joprojām vēlas atpakaļ iepriekšējo “grāmatu”, bet tagad ir cita, kura jāraksta un jāveido. Vira zaudēšana ir pirmais lielais notikums, kas licis mūziķei izprast zaudējumu.

Pēc vīra nāves mainījies divu dēlu māmiņas skatījums uz dzīvi, viņa apzinās, ka mierā un priekā būs tikai debesīs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nesteidzīgāk dzīvoju. Vairāk novērtēju to, kam ir vērtība – laiks ar līdzcilvēkiem, mīlestība pret bērniem, draugiem,” tā Dita.

Skaisti foto: Ceļojuma laikā Dita Svarupa nosvin trešo kāzu jubileju un īsteno īpašu gadadienas tradīciju

Neskatoties uz smaidu sejā, mūziķei bieži vien ir “lūzuma punkti”, viņa var būt labā noskaņojumā, un pēkšņi sākt raudāt, jo kaut kas atgādinās par Raimondu.

Dita domā, ka sēras viņas dzīvē nebeigsies nekad. Vismaz šobrīd viņa tam visam neredz galu. Citas dāmas divu dēlu māmiņai saka, ka pēc pāris gadiem būs vieglāk, viņa apzinās, ka gan jau, ka būs, bet visu dzīvi viņa domās, kā būtu bijis, ja viņš būtu palicis blakus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Šobrīd nevaru iedomāties sevi līdzās citam vīrietim. Joprojām jūtos precēta, ja par šādu iespējamību iedomājos, es jūtos, ka pārkāpju laulību. Domās esmu laulībā,” atklāti nosaka Dita.

Dita un Raimonds iepazinās, būdami pusaudži. Viņiem vienam ar otru bija pirmā seksuālā pieredze – pēc laulībām. Laulībā aizvadīti pieci gadi, bet attiecībās kopumā – deviņi. Mīlestībā dzimuši divi dēli Ārons un Amiēls.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm