tv3.lv

Parabobslejiste Annija par dalību "X Faktorā": Es ticu, ka divi NĒ pasargāja mani

“X Faktora” televīzijas atlases pēdējā kārtā daudzus skatītājus pozitīvi pārsteidza parabobslejiste Annija Krūmiņa, kuras skarbais dzīvesstāsts nesagrāva sportisti, bet tieši pretēji – izveidoja par spēcīgu, dzīvespriecīgu, gudru sievieti. Annijas skaistā balss, izjustais dziedājums uzrunāja daudzus, tāpēc lielu pārsteigumu sagādāja žūrijas lēmums neļaut Annijai turpināt dalību šovā.

2018. gada 11. oktobrī 9:43
Ir pagājis laiks, emocijas rimušās, kā vērtē savu uzstāšanos “X Faktorā”?

Bija uztraukums, kā nekā šovs ir šovs, un manis teikto var parādīt un pagriezt ne tā, kā es to, iespējams, domāju un jūtu, tomēr esmu ļoti priecīga, ka viss, bija tieši tā, kā vēlējos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Žūrija savos komentāros dāvāja tev daudz labus vārdus!

Priecājos par vārdiem, kurus dzirdēju. Savu uzstāšanos vērtēju kā ļoti vāju, taču neesmu cilvēks, kas attaisnojās. Jā, diena bija gara, nogurdinoša un smaga, tomēr, ja ej uz šovu un paraksties uz visām šīm trakulībām, ar to jārēķinās. Man pašai bija grūti klausīties savu uzstāšanos, zinot, ka tā bija viena no vissliktākajām. Nu un kas, ka sajaucos un nodziedāju pavisam šķībi? Vai tad mēs visi nekļūdāmies?

Annijas Krūmiņas uzstāšanās “X Faktorā’ un žūrijas komentāri!
Cik ļoti tu vēlējies iekļūt šova tiešraidēs?

Vokālās kļūdas mani izglāba no tā, ko nemaz nevēlējos, jo dalība šovā vairāk bija kā jauns izaicinājums, ne mūža mērķis. Mūzika manī ir, dzīvo un nekur nepazudīs! Tomēr savu mērķi šovā es izpildīju.

Kāds bija tavs mērķis?

Man ļoti patika, ka tieši pirms uzstāšanās Markus jautāja, vai šī diena varētu izmainīt manu dzīvi. Atbildēju, ka priecāšos, ja tā mainīs kāda cita dzīvi, domāšanu, priekšstatus vai aizspriedumus. Manuprāt, arī žūrija uztvēra manu dalību šovā tieši tā, kā es to biju iecerējusi, un tas ir mans lielākais prieks – dot ko vairāk par perfektu dziedājumu, patiesi aizskart cilvēkus sirdis.

“X Faktors” parādīja daļu no tavas dzīves, emocijām, priekiem un grūtībām!

Tā bija. Ja dziedājums neizdevās kā plānots, tad stāsts par manu dzīvi, par grūtībām, kurām stāvu pāri, manas emocijas parādīja to, ko vēlējos. Tāpat varam sēdēt mājās, bezdarbībā, un tam nav vajadzīgs ratiņkrēsls! Viss ir tieši darbībā, sevis pilnveidošanā, jaunu pieredžu gūšanā. Tas arī bija mans mērķis – pieskarties cilvēkiem netveramā veidā, iedvesmot, dot mīlestību!

Tāds jau arī ir mūzikas mērķis – izraisīt pārdomas, emocijas!

Man mūzika ir vienādības zīmē ar mīlestību. Īpaši ceru, ka ar savu uzstāšanos cilvēkiem devu iedvesmu, kā arī ļāvu aizdomāties par to, ka dzīvē nav neiespējamu lietu! Viss ir mūsu galvās, mūsu domāšanā un gribasspēkā darboties, piepildīt savu dzīvi un izveidot to tādu, kādu mēs katrs to vēlamies redzēt!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ikdienā noteikti saņem daudz atbalstītāju vēstules!

Jā! Pie telefona bija jāpavada ļoti daudz laika, lai uz tām visām atbildētu. Priecājos par katru izlasīto vārdu, katru novērtējumu. Visvairāk priecājos, ka saņēmu tik daudzu cilvēku JĀ! Kaut arī žūrija lēma ko citu, ticu, redzu un jūtu, ka mans vēstījums pieskārās ļoti daudz cilvēku sirdīm, tāpēc viņu JĀ ir vēl svarīgāki par žūrijas JĀ.

Tavuprāt, kas bija labākais mirklis šovā?

Brīdī, kad Reinim nācās izlemt manu tālāko dalību šovā, pie sevis domāju, kaut Reinis teiktu NĒ. Tieši tas bija viens no labākajiem brīžiem šovā, jo sapratu, ka nevēlos cilvēku masas, nevēlos šovu, nevēlos un neesmu gatava savu dzīvi pakārtot šovam un tā vajadzībām. Viens no maniem tuvākajiem cilvēkiem, uzzinot par dalību šajā šovā, teica, lai neļauju viņiem sevi izmainīt. Es ticu, ka šie divi NĒ mani pasargāja no mainīšanās, un tieši to man vajadzēja. Lai arī esmu ļoti neatlaidīga, varu droši teikt, ka savus spēkus esmu izmēģinājusi un ne nākamgad, ne citus gadus uz “X Faktora” skatuves mani visticamāk neredzēt.

Tātad nekāro iemantot popularitāti un būt daļa šovbiznesa?

Mana mūzika dzīvo manī, tā mājo manās mājās un baznīcas sienās. Tā nekāro pēc pūļiem un lielām masām, kuri klausās manī, jo tā meklē sirdis, kurām šis netveramais pieskāriens ir vajadzīgs visvairāk!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm