tv3.lv

”Pārdzīvoju, vai patiks skatītājiem, jo nemāku dejot.” Pirms ceturtās tiešraides Viktors Buntovskis nav pārliecināts par dejas soļiem

Jau šovakar vērosim šova ”X Faktors” ceturto tiešraidi un uzzināsim, kuri divi dalībnieki pametīs šovu pirms pusfināla. Viktors Buntovskis ir gatavs tiešraidei un neizjūt lielu papildus stresu, jaunietis pačukst, ka uz skatuves dejos, bet nepazaudēs savu ierasto iekšējo mieru!

2021. gada 28. novembrī 14:42

Sarunā ar portālu Skaties.lv Viktors stāsta, ka mēģinājumi nedēļas garumā bijuši katru dienu. Bija dienas, kad bijuši tikai vokālie mēģinājumi, dienas, kad tikai horeogrāfija un dienas, kad abi kopā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Īpaši jaunajam dziedātājam patīk vokālie mēģinājumi, jo muzikālā producente Maija Sējāne palīdz visu ”pieslīpēt” un salikt ”pa plauktiņiem”.

Par faktu, ka ceturtajā tiešraidē jāizpilda divas dziesmas Viktors smejoties saka, ka nezina kā ticis galā, viņš ir noguris vairāk nekā iepriekš, bet citādi stresa līmenis, salīdzinot ar iepriekšējām reizēm, nemainās.

”Pārdzīvoju par to, vai viens no maniem priekšnesumiem patiks skatītājiem, jo es nemāku dejot. Dejošana ir vienīgais aspekts, kas rada mazliet papildus stresu. Uz skatuves būs ierastais mierīgais Viktors, bet ar kustībām,” tā Viktors.

Viktors atzīst, ka grūtākais ir nokoncentrēties abām dziesmām, lai visas vietas un kustības būtu labas – jā, mājasdarbu bijis divas reizes vairāk, bet jaunietis domā, ka viss būs labi.

Šovakar Viktors izpildīs Rika Astleja ”Never gonna give you up” – nekad nevajag padoties, vajag censties nevienu nepievilt un sargāt to, kas ir tavs un tev mīļš, kā arī Harija Stailsa ”Sign of the times” – dzīvē ir daudz šķēršļu un tā būs vienmēr, nepareizi ir no tiem bēgt, jāiet tiem pretī ar lepnumu un vislabākajā savā izpildījumā, lai citi saprot, ka esi emocionāli stiprs cilvēks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par sevi koncertā jaunietis nav, līdz galam pārliecināts, jo viena no dziesmām nav raksturīga Viktora mierīgajai dabai, bet, ja viņam viss izdosies, tad šova dalībnieks ir drošs, ka skatītāji novērtēs.

”Dziesmas, kuras izpildīt izdomāju pats, vai tās iesaka mana draudzene. Konsultējos arī ar atbalstītājiem,” smaida Viktors.

Viktors atbalstītājiem saka paldies par to, ka viņš šovā ir ticis, tur, kur ir šobrīd. Viņš novērtē ikvienu mīļo, sirdi sildošo vārdu, komentāru, vēstuli. Šova dalībnieks ir ļoti pateicīgs, ka tik mazā laika posmā viņam uzradušies tik daudzi talanta cienītāji.

Vēlies redzēt mierīgo Viktoru dejojam? Skaties ”X Faktora” ceturto tiešraidi jau šovakar – telekanālā TV3 vai televīzijā Go3 sākums 20.00!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm