tv3.lv

"Patīk sajust, ka Reinim esmu svarīga katru dienu, ne tikai Valentīndienā." Reiņa Straumes sieva par pāra attiecībām

Grupas “Double Faced Eels” solists, šova “X Faktors” dalībnieks Reinis Straume jau četrus gadus ir laimīgi precējies, bet romantiskās attiecībās ar sievu Lindu ir jau desmit gadus. Pāris atklāj, kā viņiem izdodas saglabāt attiecībās “uguntiņu”.

2019. gada 19. janvārī 10:01

Mīlnieki iepazinās Latvijas Universitātē, kur studēja angļu filologos. Pēdējā kursā palika arī uz “otru gadu”, jo sāka strādāt un nebija tik viegli visu apvienot. Par spīti grūtībām, bakalaura grādu pāris tomēr ieguva un vēlāk vēl pabeidza maģistrantūru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Neliegšos, pats pirmais, kas mani piesaistīja Lindā, bija viņas izskats. Nevarēju neievērot apburošo būtni ar rudiem, čirkainiem matiem! Kad mazliet iepazināmies, sapratu, mums ir ļoti daudz kopīga — humora izjūta, mūzikas un filmu gaume, ar Lindu ir tik interesanti!” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Reinis.

Linda stāsta, ka ilgu laiku viņi bijuši kursabiedri un vienkārši draugi, tāpēc sanācis vienam otru labi iepazīt. Viņa jau sākumā sapratusi, ka Reinis ir fantastisks cilvēks, bet tā pa īstam Linda mūziķī “saķērusies”, kad pirmo reizi redzējusi Reini uz skatuves.

“Tad arī palēnām sajutu, ka vienmēr gribas būt tur, kur ir Reinis, tā ir joprojām. Mums ir tik daudz kopīga, ka ļoti labi sadzīvojam, un pietiekami daudz atšķirību, lai vienmēr būtu interesanti,” smaida Linda.

Dziedātājs savu mīļoto bildinājis Ziemassvētku vakarā. Pāris ciemojušies pie Lindas vecākiem, kuri bija devuši savu svētību laulībām. Viss bijis izplānots, tāpēc, kad Reinis paaicinājis Lindu maliņā, lai it kā uzdāvinātu Ziemassvētku dāvanu, viesi jau zināja, sekos bildinājums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Bildinājums nāca kā liels pārsteigums, jo es vienmēr domāju, ka nekad neprecēšos un savu viedokli neslēpu. To, ka Reinis ir mans cilvēks sapratu ļoti ātri, bet likās, ka kāzas ir tikai tāda formalitāte un bija bail, ka pēc kāzām sāksies rutīna. Reinis mani pazīst labāk, nekā es pati, jo, kad viņš mani bildināja, man pat prātā neienāca teikt – nē,” izjūtas bildinājuma laikā atklāj Linda.

Runājot par mīlestības nozīmi, Reinis saka, ka ir tā saaudzis ar Lindu, ka nevar darboties uz visiem simts procentiem, ja starp viņu un sievu kaut kas nav, kā vajag. Kad dziedātājs jūtas mīlēts, pieņemts un drošs, viss iet no rokas.

Pāris neslēpj, ka viens otram vārdus – es tevi mīlu, saka katru dienu, vairākas reizes dienā. Ar šiem vārdiem mīlnieki neskopojas.

Viņi vienmēr ir mazliet noilgojušies viens pēc otra, tas palīdz saglabāt attiecībās “uguntiņu”.

Kā laimīgu attiecību noslēpumu Reinis nosauc intereses nezaudēšanu vienam par otru, bet tajā pašā laikā, nebaidīties darīt atsevišķi savas lietas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Turpretī Lindai ir būtiska savstarpēja cieņa, uzticēšanās un, protams, “ķīmija”. Ja attiecībās nav “dzirksteles”, tad ilgtermiņā paliek bēdīgi.

“Katrs mīl savādāk, tāpēc teikšu, jā, esmu romantisks. Man liekas romantiski, ka Linda par mani rūpējas ikdienas lietās – izgludina kreklus, lai gan neesmu to prasījis, pagatavo ēst, kad man aizņemta diena, nopērk kādu lietu, kura man vajadzīga. Tas viss parāda, ka es Lindai rūpu, ka viņa mani mīl,” par romantiku stāsta Reinis.

Kā lielisku piemēru mīlestībai dziedātājs nosauc Lindas dāvāto Ziemassvētku kalendāru, kuru viņa bija uztaisījusi pati, kalendārā katru dienu bijusi īpaša dāvaniņa un mīļa zīmīte.

“Piekrītu, ka romantika katram nozīmē ko citu. Ne vienmēr tām ir jābūt svecēm un ziedlapiņām. Man patīk sajust, ka Reinim esmu svarīga katru dienu, ne tikai Valentīndienā. Patīk, ka vīrs no rītiem ceļas agrāk, lai mani aizvestu uz darbu, vai, ka kopā ievērojam diētu, lai tikai man būtu vieglāk,” tā Linda.

Mīlnieki bieži piekrīt viens otra avantūrām. Pagājušajā gadā Lindai darbā bija “Endomondo” sportiskais izaicinājums, Reinis kopā ar viņu naktīs staigāja pa Ziepniekkalnu. Vēlāk arī Reinim darbā bija šāda veida izaicinājums un viņi darījuši tieši to pašu, pat lietus nav spējis atturēt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par spīti tam, ka Reinis ir mūziķis un bieži vien naktīs nav mājās, jo koncertē, Linda nav greizsirdīga. Mākslinieka sieva uzskata, ja esi kopā ar konkrēto cilvēku, tad tev viņam jāuzticas, ja neuzticies, tad attiecībās ir kāda fundamentāla problēma.

“Reinis nekad nav devis iemeslu par sevi šaubīties, tāpēc sirds man vienmēr ir mierīga. Vairāk uztraucos par to, ka viņam naktī ir jābrauc mājās ar automašīnu,” par greizsirdību stāsta Linda.

Nevienās attiecībās nevar iztikt bez strīdiem, bet Reinis un Linda vienmēr atceras, ka strīds nav mūžīgs, ka tas ir tikai tā brīža saasinātās emocijas. Pāris uzreiz cenšas nonākt pie strīda iemesla, to izrunāt un turpināt būt laimīgi savā laulībā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm